ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.08.2011

Nici nemulțumit, nici mulțumit
Extrem de nemulțumit

ARTICOL ARHIVAT

Pentru totdeauna NU acestui club

Salutare tuturor, ieri am revenit in tara de la acest Club Miramar cu convingerea ca niciodata nu voi mai reveni acolo. Desi trebuia sa stam de pe 7 pana pe 13 august, am preferat sa ne intoarcem cu o zi mai devreme, de ce?

- 5 adulti, 3 copii (3,5, 7 ani), toti copii si unul din adulti, lati la pat, voma, diaree, ameteli de nu se puteau tine pe picioare.

- masa... de tot r... ul, scuzati-mi expresia, dar ne-am saturat de tot felul de mancaruri gatite cu carne refolosita, credeti-ma pe cuvant, 2 dintre noi sunt bucatari si stiu cum arata carnea refolosita.

- in una din zile a plouat, ce credeti ca au facut? au inchis si piscina interioara si sala de sport.

- pe taresele restaurantului principal nu se putea sta datorita curentului infernal care se crea pe aceste terase.

- nici un spatiu inchis pentru fumatori, OK, sunt fumatari, dar cred ca au si ei dreptul la viata, nu sunt niste leprosi, au doar un obicei prost, acela de a fuma.

- receptionerul caruia i-am predat camerele la plecare nu a pus nici macar o intrebare de ochii lumii, de ce plecam mai devreme.

Nu imi mai vin acuma in minte toate defectele, dar cu siguranta nu este o locatie de 4 stele cum vor ei sa para.

Trimis de larry_bml in 13.08.11 19:03:51
Validat / Publicat: 13.08.11 21:02:39
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Am mai fost in Bulgaria, la Duni, Marina Royal Palace, Albena - Ralista si tot Albena - Kalyakra.

VIZUALIZĂRI: 1037 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (larry_bml); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

• Alte impresii din această RUBRICĂHVD Club Hotel Miramar:

• pagină generată în 0.030196905136108 sec