ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.07.2011
ÎNSCRIS: 23.07.11
JUL-2011

ARTICOL ARHIVAT

Dezamagire

Am ajuns si bineinteles parcarea era ocupata dar cu spaga am gasit loc, am ajuns la receptie si cazarea incepe de la ora 15.00 adica dupa ce se termina masa, nu are caseta de valori gratis, nu are internet,

nu sunt mese destule pt. a manca, trebuie sa stai la coada cu farfuria in mana, daca vii mai tarziu la masa nu gasesti farfurii sau furculite sau chiar mancare, deci organizare foarte proasta,

singura satisfactie este aqua parcul dar berea costa 20 ron in el, am avut impresia ca toti vor sa te arda cum te prind,

am fost de 3 ori in restaurant pe bani si de 3 ori au vrut sa ne arde la nota asta valabil si in Sunny Beach, ca sa nu mai zic ca hotelul nu are 4 stele poate 2,5 - 3 stele si ca arhictectura ,constructie si conditii, concluzie;

NU MAI CALC IN BULGARIA IN CONCEDIU

Trimis de cornel0102 in 23.07.11 18:00:51
Validat / Publicat: 23.07.11 19:03:43

VIZUALIZĂRI: 1464 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cornel0102); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

vio_andu_gaby
[24.07.11 11:17:23]

salut, imi pare rau de vacanta nereusita pe care ai avut-o, dar daca te documentai putin, inainte sa cumperi biletele pentru vacanta poate nu se intampla asta. chiar acest site pune la dispozitia noastra impresii ale oamenilor care au fost intr-o anumita locatie si sincer iti poti face o parere despre locatia aleasa. numai bine

sany
[30.06.12 13:57:57]

buna. ami pare rau ca ai avut o vacanta nereusita anul trecut in bulgaria, am citit intrebarea ta pe alt review si am inteles ca anul acesta mergi in turcia eu am fost acum 2 ani in ozdere, in legatura cu traseul de care intrebai prin kumartar-can nu am fost pe acolo noi am mers de la canakale pe langa mare drumul super [traseul l/am facut tot dintr/o bucata cu un scurt popas la canakale 2 ore masa]. anul acesta merg tot in turcia pe 06 07 12 plecam din braila spre kusadasi hotel vista hill

sany, vio_andu_gaby
Alte impresii din această RUBRICĂAndalusia Hotel [Complex Royal Club Victoria]: