#E#D

+ COPII: 1 -- varsta: 4.5 ani

#G#0
#M#0

Excelent

Eu nu cred nimic din ce au scris cei care critica aceasta locatie, sunt relativ pretentios si am fost (sunt inca) in aceasta locatie.

Mancare excelenta (carcotasii ar spune ca se repeta...) suficient de diversificata, suficiente locatii pentru masa, suficient personal, curat, personal atent.

Cazare foarte buna, AC-ul desi nu merge ca in masina isi face jobul f bine, eu chiar il opresc pentru copil. Atrag atentia celor care se plang ca diferenta intre mediu si incaperea cu AC e de maximum 5 grade, si daca ai copil de 4 ani ca mine nici atat

Parc pentru copii la umbra arborilor, piscina de copii, piscine adulti, plaja cu nisip fin si servire la sezlong (cam in 5-8 minute)

Program artistic copii in fiecare seara (disco, jocuri, spectacole, etc)

Intrebati si va dau suficiente detalii cat sunt aici sau cand ma intorc.

Carcotasi sunt, insa eu sunt foarte multumit si il recomand.

Impresii încărcate de mircea_op in 27.06.2011 21:49:33

Validat / Publicat: 27.06.11 22:50:49

• Nu a fost singura vizită/vacanţa în TURCIA.

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (mircea_op); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  1350 PMA (din 3 voturi) nota2

[30.06.11 17:18:57]

Vin si eu maine cu un grup de 20 de persoane din Oradea, asteapta-ne cu o bere rece. Au ceva bauturi de import gratuite? Gasim ceva de mancare daca ajungem la 23:00 la hotel? Multumesc!

- mircea_op
[30.06.11 17:41:09]

da, totul e moca. Mai putin ceva vinuri frantuzesti.

Intre 22 si 7 e roomservice gratuit. de mancat tot mananci :) de baut nu-ti fa probleme.

Nu lungesc baietii nimic, totul e asa cum trebuie. vremea e superba, nici cald sa te topesti nici rece seara, numa bine. Azi 26-27 grade, apa minunata

dimineata la 7 e micul dejun- pana la 11 pt cei lenesi

barul de pe plaja se descide la 10

Ignorati rusii (multi is ma)... :)

Intertnetu e cam lent, da' venind din romania unde peste tot e fibra vei intelege :)

m-am straduit sa termin tariile si berea si nu am reusit... doamnele sa se tina bine cu dulciurile, nebunie... concediu minunat, eu l-am avut

[30.06.11 18:11:26]

ms frumos pt sugestii, nu mai am rabdare pana maine :)

la mine e al 4-lea an consecutiv in Turcia am fost doar la 5 stele ultra all dar serviciile au depins de la un hotel la altul iar anul trecut am nimerit cam naspa dar acum mai linistit, mi-au trecut emotiile, deci nu e nevoie sa duc sticlele cu wiskey dupa mine? uraaaaaaaaa!

[30.06.11 18:18:09]

Uraa si din partea noastra ptr Dica07 :)) -- drum bun si vacanta placuta iti dorim

Si poate cand te intorci iti faci un pic de timp sa ne povestesti atat despre experienta PLACUTA la Aysha cat si despre celelalte (inlcusiv cea mai putin placuta, din cate inteleg, de anul trecut)

[30.06.11 18:24:24]

SUNRISE PARK din Side se numeste "dezamagirea" dar vb mai multe cand revin

ai fost si tu la Papillon Ayscha webmaster, ai ceva sugestii?

[30.06.11 18:36:26]

Nu am stat acolo, dar il cunosc si-mi place, e un hotel bun ptr categoria mea turistica (familist cu copii mici)

Si intre noi fie vorba (e un anunt in premiera), m-am hotarat cu greu ca unul din premiile AmFostAcolo.ro de anul acesta sa mearga la Belvil si nu la Ayscha - ambele au 100% grad de recomandare pe AFA, insa Bevill-ul are avantajul bungalourilor proaspat renovate.

#G#1

#M#1