ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.06.2011
ÎNSCRIS: 28.06.10
JUN-2011
2 AD. + 1 COPII -- v: 10 [ani]

Sejur reusit!

Am ales hotelul intamplator, doar pt ca era pe plaja (adevarul e ca m-au cam speriat putin postarile de pe net referitoare la hotel).

Hotelul foarte bine amplasat, camerele la superlativ totul. cu mobilier nou, aer conditionat, jos mocheta, paturi mari cu saltele noi, pt baietel un fotoliu pat.

Curatenia se facea zilnic-se schimbau prosoapele, se aspira, se curata baia.

Era tv, frigider, uscator de par -intru-un cuvant un hotel de 4 stele.

Masa a fost ok. Zilnic 2 feluri de supe, multe salate, cu /fara maioneza, carne de pui, peste zilnic, preparata sub diferite forme; garnituri diverse, fructe, prajituri, paine de 5 feluri (cu seminte/fara, alba/neagra etc) cafea, suc, ceai, bere, vin, tarii etc.

Un minus pun doar la animatorii pt copii. Aproape ca nu si-au facut simtita prezenta.

Pot spune ca a fost super!

Trimis de camybugnariu in 27.06.11 10:12:41
Validat / Publicat: 27.06.11 11:13:54
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: Albena, hotel Elisa

VIZUALIZĂRI: 2995 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (camybugnariu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

Costa
    [04.07.11 11:11:24]

Buna,

Imi poti spune ceva despre mancare, am vazut aici mai multe persoane care au avut probleme cu indigestia, dar din cate am observat sejurul lor era in afara sezonului.

De asemenea ma intereseaza si niste detalii despre preturile din statiune, de exemplu pretul sezlongurilor si alte lucruri necesare.

Multumes frumos,

O zi buna!

camybugnariuAUTOR REVIEW
    [06.01.12 13:28:50]

Anul acesta voi merge tot la acest hotel. Noi am fost multumiti, chiar incantati de acest hotel.

Vad ca parerile sunt impartite, sigur ficare poate alege pe banii lui. Un hotel elegant, masa multa, diversificata, cu o locatie super.

Concediu placut in 2012!

sergiu_mic_2000
    [08.01.12 00:24:18]

Gasesc pe cineva multumit de acest hotel. Ma bucur. Si noi vom merge anul acesta tot la acest hotel. Sincer sa fiu, ma intreb daca cei nemultumiti sunt oameni sinceri, ori da bine sa fie pretentiosi? Sti daca vor fi aceiasi animatori? Se schimba anual sau nu?

[24.01.12 19:19:16]

@camybugnariu, exista cumva vreo legatura intre tine si utilizatorul @sergiu_mic_2000?

claudia ru
    [24.01.12 20:36:52]

@webmaster10: Doar ca am stat la acelasi hotel. De ce?

[24.01.12 20:48:42]

@claudia ru: Ai fost intrebata intr-un alt review despre legatura dintre tine si utilizatorii de mai sus, insa iti multumim pentru confirmare, Regulamentul acestui site nu permite postarea cu note a impresiilor apartinand mai multor persoane din acelasi grup (in general familie), notele de multe ori nu sunt identice, iar ponderea mediei poate fi "ajustata" prin multiplele interventii din aceeasi vacanta, a grupului respectiv.

Va asteptam cu impresii din vacantele voastre, pot fi utile multor utilizatori, insa un obiectiv turistic promovat de cel putin 3 utilizatori apartinand aceluiasi grup, poate induce in grava eroare, fie ca este in sens pozitiv sau negativ.

[30.01.12 13:22:29]

@claudia ru: pe langa faptul ca ati stat la acelasi hotel, scrieti si de pe acelasi calculator (IP). In concluzie, faceti parte toti trei din acelasi grup (in cel mai bun caz; in cel mai rau - avem de-a face cu una sau doua clone)

Parerile sunt binevenite (daca apartin unor utilizatori diferiti; nu sunt deloc sigur ca tu si camybugnariu sunteti persoane diferite); ca note insa nu pot accepta decat un singur set de note (din toate cele trei incarcate).

Raman doar cele de la review-ul lui sergiu _mic_2000.

camybugnariuAUTOR REVIEW
    [03.02.12 09:53:36]

@webmaster10: Nu am nici o legatura cu nimeni de pe acest sait. De ce mi s-au sters aprecierile? Sau exista un oarecare interes pt a promova unele hoteluri. Adevarul e ca sunt aproape sigura de acest lucru, inainte de a merge la mare m-am speriat si eu citind tot ce e mai rau despre acest hotel. Realitatea a fost alta. Chiar nu ma priveste daca sunt ori nu crezuta in ceea ce priveste sejurul meu. Am dorit doar sa-mi spun parerea, sincera, despre sejurul meu. Am inteles, nu dadea bine (pt cine?) referinte de ok pt hotel. Ce trist!

[03.02.12 12:08:28]

@webmaster10: Nu am nici o legatura cu nimeni de pe acest sait

Serios, credeti ceea ce spuneti?

Consider ca ati primit raspuns in ecoul scris mai sus de catre webmaster.

Daca priviti cu atentie celelalte articole despre acest hotel, veti vedea ca exista atat lucruri bune cat si lucruri rele, important pentru toata lumea ca impresiile, de oricare natura ar fi ele, sa fie scrise doar de o singura persoana din familie. V-ar place sa ajungeti la un anumit hotel despre care ati citit 4 impresii, una rea si celelalte 3 bune, unde v-ati ghida dupa medie si note, asa-i? Dar daca ati afla ca celelalte 3 sunt scrise de fapt de aceeasi familie sau apropiati. Ati mai avea la fel de multa incredere?

Si cu asta punem punct teoriei, va asteptam cu impresii obiective si dezinteresate, scrise doar de un membru al familiei.

camybugnariu, claudia ru, Costa, sergiu_mic_2000
    Alte impresii din această RUBRICĂMoko Beach Hotel by Grifid (ex Morsko Oko Garden) :