Germisara Hotel [Geoagiu-Băi]

1700lei
+ COPII: 1

ARTICOL ARHIVAT

Cea mai frumoasa minivacanta

In urma cu 2 luni am citi toate parerile despre acest hotel si am decis sa nu aleg acesta destinatie, dar intimplarea a facut ca sa nu am o alta solutie si am decis (in ciuda comentariilor citite) sa ramin o saptamina acolo. A fost o alegere foarte buna! Am ajuns la concluzia ca toate comentariile negative sint rautacioase.

Tot personalul a fost de o amabilitate excesiva, o curatenie impecabila, intr-adevar camerele sint mici dar curate! apa din piscine curata si schimbata mereu, mincarea nu mai vorbesc, jos palaria! Ce sa mai zic la ce conditii sint pretul este super! 1700 lei 3 persoane 5 nopti cu pensiune completa si tratament!

Va recomand cu caldura acest hotel! . Eu am sa ma mai duc si la toamna!

P. S. statiunea este intr-un mare santier. In statiune nu ai efectiv ce sa faci!

Impresii încărcate de cataciobi in 26.04.2011 10:51:46

Validat / Publicat: 26.04.11 11:53:45

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (cataciobi); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  449 PMA (din 2 voturi) nota2

- eelena*
[27.06.11 19:13:18]

bine zis nu ai ce face in statiune, o singura strada de 200 de metrii in sus si in jos, atat.

- eea_mihai
[04.04.12 11:06:42]

Ai putea sa descri mai mult, voi pleca si eu dupa paste cu un copil de 3 ani, si deja parca imi pare rau de alegerea facuta avand in vedere si pretul nu tocmai mic raportat la serviciile descrise de ceilalti.

Multumesc!