Germisara Hotel [Geoagiu-Băi]

înscris/ă în 10.12.10
DEC-2010

ARTICOL ARHIVAT

1 Decembrie geoagiu

Buna. după cum ziceam am fost cu soţia mea la germisara sa sarbatorim 9 ani împreuna. frumos pana sa vezi camerele, norel are dreptate, 2stele maxim, camere mici neingrijite, murdari peretii si etc... apropo ce bar au in camere te spargi de ras: 2 ape minerale, o palinca si o sampanie mort din bamboo, la ce murdara era camera sau făcut de ras cu moetu. păcat.

mâncarea la restaurant e buna nu prea diversificata dar norok ca e buna. preţuri acceptabile.

la piscine e ok, adika mie mia plăcut. piscina de relaxare are apa normala poţi face un relax ok după ce ieşi din sauna ca logic ASA se procedeaza akolo, norel scrie aiureli. băiatul de la piscina obraznik poate dar si norel si prieteni lor galagiosi ca deşi sa luat instructori de ei, sau întâlnit un grup de prieteni si atât au urlat la bazin de parca ei erau smecherii si restu prosti, [****] ASA cum zicea mustaciosu ăla care a comentat, soţul doamnei blonde, parca el era şeful dar defapt a arătat ca nare caracter.

si acu so vo zic pe cea mai tare: in seara de 2 domnu cu mustata care striga in gura mare ca instructori e Tarantino sa dovedit [****] pe care lam văzut eu in viaţa mea: el mare domn de la Timisoara a venit frate la masa cu sticle de vin din afara ca de e mare şef. [****] sa vi sa bei la restarant pe sub masa?

ASA ca per ansamblu e bine si dacă ar mai fi ceva de zis fitosii sa meargă in Dubai. papa

Impresii încărcate de Standaniel1979 in 10.12.2010 02:00:24

• Alte destinații turistice prin care a fost: Madrid, Barcelona, palma de Mallorca, Veneţia, paris

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (Standaniel1979); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  0 PMA (din 0 voturi) nota2

[10.12.10 09:26:16]

@Standaniel1979, ma vad nevoit ca in loc de (sau pe langa) urari de bun venit in mijlocul nostru, sa iti atrag la modul cel mai serios atentia ca, in cadrul acestui site, in conformitate cu regulamentul pe care ai acceptat sa-l respecti in momentul inscrierii, atacul la persoana si exprimarea lipsita de respect sunt interzise.

De aceasta data, am editat eu textul si ma limitez la acest avertisment. Data viitoare insa, voi aplica regulamentul!

Multumesc,

- luciaoradea
[10.12.10 19:22:26]

Am citit review-ul de vreo 3 ori, cap coada, nu am inteles mare lucru din pacate. Nu am inteles cine e Norel si ce relevanta are pt review.

Poate ar fi util sa folosesti si punctuatia din cand in cand. Macar pt numele proprii.

[11.12.10 00:33:26]

@luciaoradea, răspund eu: norel est un utilizator ce a scris şi el un articol conţinând impresiile sale despre acest hotel.

Fiind probabil recunoscut de către standaniel1979, a apărut şi în această poveste...

PS la numele proprii, punctuaţia ajută fix cât o frecţie "Diana" unui picior de lemn. Alea trebuie doar scrise cu literă mare (majusculă)...

- ninaa
[11.12.10 10:41:18]

Pacat ca wbm a sters mare parte din rw ca poate asa intelegeam si noi ceva din el. Mustaciosului puteai sa-i spui si in fata ca nu se face sa-ti aduci bautura proprie intr-un restaurant, daca tot ai fost de fatza! Dar asa e romanu' nostru, cand se confrunta cu o situatie, nu ia atitudine, apoi trambiteaza pe site-uri ca a dat de unu' mai marlan ca el, in concediu!

- luciaoradea
[11.12.10 11:06:35]

Webmaster0

Multumesc pt precizarea cu Norel.

Da, ai dreptate cu majusculele pt numele proprii si inceput de propozitii. Din graba mi-a scapat!

[11.12.10 11:56:27]

@ninaa, WM a şters doar ceea ce nu putea rămâne pe site, din cauza încălcării regulamentului. Dar în niciun caz "o mare parte din" impresii. Dacă aşa ar fi fost cazul, fii convinsă că aş fi şters cu totul topicul. Iar remarcile tale, din păcate, se apropie şi ele foarte mult de atacul la persoană... Serios, am rugămintea ca pe viitor astfel de nemulţumiri să le adresezi prin mesaj privat userului. Site-ul ar trebui să rămână ceea ce dorim cu toţii, şi anume unul TURISIC.

Mulţumesc!

pagină generată in 0.0809140205383 sec