Germisara Hotel [Geoagiu-Băi]

înscris/ă în 06.12.10
DEC-2010

ARTICOL ARHIVAT

[Fără titlu]

departe de 4 stele romanesti; camere mici mocheta murdara, cabina dus jenant de mica aspect general ok la hotel.

Posibilitati de ocupare timp liber = zero; pe vremuri exista masa ping pong si bar la piscina acum regres

managment foarte slab, nici cea mai mica dorinta de imbunatire.

mic dejun foarte bun in rest mancarea cam slaba vorbind de cea cu mese platite meniu fix caz in care am asteptat mai bine de1 ora sa ne aduca seara meniul fix

de altfel, oana si claudia foarte ok baietii in reluare ca viteza, mancarea comandata extra buna dar rece de ce?

La piscina feriti_va de generalul profesor cristian super obraznic, care muta oamenii cum vrea si cand vrea el cu toate ca ei au platit si piscina in contrast cu colegul lui cel cu codita care stie si de formula magica va rog total alt gen de om, chestia cu aqua gim praf in ochi in apa mica din piscinuta putin mai calduta daca faci miscari de brate cand tu esti numai partea de jos in apa? Apa rece este foarte rece iar cea calda NUMAI calduta 36 38 grade C???

Zona foarte frumoasa lucrari in statiune care nu se mai termina mult noroi constructii la care nu se lucreaza aspect de paraseala generala.

Impresii încărcate de norel in 06.12.2010 21:22:30

• Alte destinații turistice prin care a fost: germania austria italia

NOTĂ: Părerile și recomandarile din articol aparțin integral autorului (norel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

PUNCTAJ CRT:: 1000 PMA (std) nota1  &  400 PMA (din 1 voturi) nota2

- trandafir 1970
[06.12.10 22:50:35]

Foarte... explicit totul, incepand cu titlul!!!

Am facut eforturi sa citesc "suvoiul" de cuvinte fara cap-coada!

Nici pe yahoo mesenger nu am citit vreodata un text scris asa, nici nu am pretentia acolo...

Poate o poza, doua, ne mai lamureau si pe noi cum stau lucrurile, altfel, greu de citit!

[06.12.10 22:54:00]

Am pus câteva semne de punctuaţie şi am făcut o despărţire aproximativă în paragrafe a articolului original...

Sper să fie cât de cât mai lizibil aşa...

- trandafir 1970
[06.12.10 22:56:53]

Multumim, webmaster 0, arata mai bine acum!

- luciaoradea
[07.12.10 15:07:55]

Greu de lecturat intr-adevar! AM citit si eu de cate 2 ori fiecare paragraf incercand sa-mi dau seama unde se termina o propozitie si incepe alta.

Oricum am retinut ca hotelul nu i-a fost pe plac autorului.

pagină generată in 0.0823411941528 sec