ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 29.11.2010
DIN: Brasov
ÎNSCRIS: 08.11.10
NOV-2010

Excelent

Dupa experietan neplacuta pe care am avut-o luna trecuta cu o pensiunea din Moeciu, am zis sa ne incercam iar norocul.

Am gasit Casuta dintre meri, o pensiunea unde ne-am simtit minunat.

Este atat de frumoasa si aranjata cu gust de te imbie la relaxare, la voie buna.

Livingul este aranjat superb, scaune din bambus si canapele confortabile. Bucatarie complet utiliata si camerele frumoase.

Cel mai important lucru... curatenia. Nu am absolut nimic de repsrosat la acest capitol. De obicei oricat de curata pare pensiunea, se gasesc tot felul de lucuri facute la repezeala dar aici nu am gasit absolut nimic. Lenjeriile miroseau a balsam de rufe si aer curat, pana si carpele de la bucatarie miroaseau frumos.

Gazda, din momentul in care ne-a arata pensiunea si pana am chemat-o noi a doua zi la plecare, nu ne-a deranjat cu nimic.

Curtea este mare si frumoasa, cred ca vara este perfecta pentru relaxare si plaja iar iarna pentru o bulgareala.

Recomand Casuta dintre meri cu toata inima.

Trimis de Paff in 29.11.10 19:51:53
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MOIECIU.

VIZUALIZĂRI: 4172 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Paff); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

dannek
[29.11.10 22:22:46]

Scurt si la obiect!

anadragusin
[30.11.10 01:58:36]

Pai si poze nu ne pui, sa ne convingi si pe noi sa mergem!!!

PaffAUTOR REVIEW
[30.11.10 07:07:06]

Se pare ca nu stiu cum sa pun poze aici.Daca ma poti ajuta,o sa pun.

Multumesc.

webmasterXY*
[30.11.10 08:19:19]

E simplu: faci click aici si urmezi instructiunile de acolo!

irma_ro*
[30.11.10 15:55:44]

asteptam in continuare si pozele

pretul de 90 reprezinta ron/noapte?

camerele au baia lor? care sunt posibilitatile pentru masa?

un vot in asteptarea pozelor

dorgo
[30.11.10 16:46:49]

@ Paff am votat totusi review-ul tau ca fiindu-mi util, m-ai stimulat sa scriu in zilele ce urmeaza un review despre aceasta atat de publicitata si frumoasa vale, in care am vazut o multime de pensiuni si cabane si o cascada inghetata, asadar am sa atasez eu ceva poze proaspete in curand...

Numa' bine!

aida.alecu*
[30.11.10 17:47:22]

Scurt! Daca vin totusi foto s-ar putea sa imi schimb parerea! Mai adauga detalii pe care si tu le soliciti cand vrei sa te cazezi undeva! ! Nu ne strica sa aflam preturi, detalii despre dotari...

PaffAUTOR REVIEW
[30.11.10 18:11:50]

Imi cer scuze pentru intarziere dar abia acum am putut sa ajung la calculator, sa adaug poze. Multumesc pentru ajutor.

O camera este la parter, baia fiind langa living.

La etaj sunt doua camere cu baie proprie si alte doua camere cu o baie la etaj, baie cu cada.

O camera de la etaj are trei paturi, cealata are doua paturi separate dar care se pot uni iar celalate doua cu baie in camera, au pat dublu. Televizor in fiecare camera din cate am observat.

Poze din camere nu am dar puteti cauta dupa numele cabanei, sa vedeti poze. M-am uitat si eu din curiozitate si arata fix la fel camerele, nici o schimbare.

In living este un televizor mare, sistem de sunet si dvd.

Bucataria este complet utilata. Gasiti de la filtru de cafea, expresor, sandwichmaker, cuptor cu microunde.

Despre mancare nu va pot spune pentru ca noi stand doar o noapte, nu ne-a interesat. Am fost sa sarbatorim pe cineva asa ca ea a oferit toata mancarea.

Pretul a fost de 90 de ron pe camera, pe noapte.

Au curte mare unde se pot parca masinile si in spate au curtea pe care o puteti vedea si in poze. Acolo este gratarul. Aa, ne-au oferit ei lemne pentru ca aveau destule.

Cam atat im vine in minte acum sa scriu. Daca mai aveti intrebari sunt aici.

O seara placuta!

aida.alecu*
[01.12.10 11:12:34]

Asa da... ai mai adaugat detalii si foto si mai seamana a rw, ai chiar si un vot de la mine! !

aida.alecu*, anadragusin, dannek, dorgo, irma_ro*, Paff