ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.10.2010
ÎNSCRIS: 06.04.10
OCT-2010
team-building

Stana Lupilor - o locatie memorabila

In viata oricarei companii exista momente cand e nevoie de schimbare si reorganizare iar acest proces presupune si ,,dezmembrarea'' unor echipe formate si consolidate in timp. Acest moment, cel putin pentru echipa din care am facut eu parte, nu trebuia pur si simplu bifat si mers mai departe ci marcat printr-o seara festiva de neuitat pentru cei 10 membrii ai echipei noastre si familiile lor.

Am cautat indelung o locatie care sa indeplineasca mai toate criteriile solicitate de colegi: sa fie aproape de Ploiesti/Bucuresti, sa aiba toate dotarile de cazare, sa aiba restaurant propriu unde sa putem servi ce dorim, sa aiba acces daca se poate pe jos la ceva de vizitat si un personal amabil care sa ne ajute sa sarbatorim asa cum se cuvine.

Le-am gasit pe toate la Pensiunea Stana Lupilor din Cheia, locatie in care ne-am simtit foarte bine, am beneficiat de servicii de calitate si am petrecut minunat intre colegi, o seara festiva pregatita de gazdele noastre asa cum se cuvine. Camerele curate, mobilate cu gust, susurul Teleajenului, aerul curat de munte, meniul variat pus la dispozitia noastra, ne-au creat un sfarsit de saptamana mai mult decat placut si relaxant. Pana si copiii au fost ,,ocupati'' jucandu-se intr-un spatiu frumos amenajat numai pentru ei.

Ziua am vizitat Expozitia florilor de mina, Manastirea Suzana si daca am mai fi avut vointa si timp, am fi trecut si pe la Muntele Rosu si Cheile Zaganului. Dupa o seara minunata intr-o atmosfera placuta, am promis ca vom mai veni, oricand vom avea prilejul sa reunim echipa!

Trimis de giglia in 10.10.10 12:55:29

VIZUALIZĂRI: 2354 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (giglia); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 2000 PMA (din 0 vot)

webmaster20*
[10.10.10 13:07:27]

Avand in vedere ca ati petrecut "un sfarsit de saptamana mai mult decat placut si relaxant", cred ca ar fi utila o nota si la acest capitol. Multumim pentru impresii.

magdalena
[10.10.10 14:10:21]

E bine de stiut o locatie buna in Cheia. Mai exact, unde este situata pensiunea?

Ai idee cat costa cazarea si la masa ce preturi sunt?

sandu.53
[10.10.10 14:11:45]

foarte buna descrierea dar poti sa ne spui si care era pretul/camera? fotografii la review vei posta?

[10.10.10 19:53:18]

Am introdus coordonatele GPS, lae pensiunii, rezultand acesta localizare click aici. Este corect?

trandafir 1970
[10.10.10 23:36:48]

Prea e laudata aceasta "stana", cu siguranta este un loc unde trebuie sa ajung in iarna asta.

Deja e zapada la Cheia, asa ca sper sa ma conving cat mai repede de frumusetea locatiei, dar si a locurilor...

[13.10.10 15:23:13]

Cazarea a fost 100 lei/camera/noapte iar masa s-a servit a la carte si fiecare a platit cat a consumat, preturi rezonabile.

[13.10.10 15:26:33]

Am vazut ceva fotografii postate de alti utilizatori care ilustreaza foarte bine ambientul, nu am dorit sa ma repet. Ideea este ca am putut avea un eveniment de grup foarte reusit in niste conditii de cazare si masa foarte bune.

[13.10.10 15:28:46]

Da este foarte corect, Pensiunea se afla pe partea stanga a drumului DN1A cum se vine dinspre Ploiesti, imediat la intrarea in Cheia

[13.10.10 15:33:15]

Imi cer scuze, mi-a scapat! Sigur ca gradul de satisfactie, media tuturor parerilor participantilor, este de 90%!

webmasterXY*
[13.10.10 20:39:57]

Adăugat datele oferite în ecouri în 'caseta tehnică'. Mulţumim,

[14.10.10 12:57:26]

Si eu multumesc pentru profesionalism!

giglia, magdalena, sandu.53, trandafir 1970
Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea Stâna Lupilor: