ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 16.08.2010
ÎNSCRIS: 16.08.10
AUG-2010

Către satisfăcător

Satisfacator

Totul a fost excelent pana cand au cedat generatoarele, nu am avut curent, deci nici aer conditionat cea mai mare parte a concediului. Ce era groaznic, la sala de mese, erau conditii inumane. Oameni revoltati si nicio scuza din partea conducerii. Au fost penibili. Sa platesti pentru 4 stele si sa ai conditii de 0 stele si nicio recompensa. S-au blocat oameni in lift cu copii. A fost groaznic.

Pacat, ca altfel ar fi fost frumos... mancare buna si in exces, chiar risipa. Aici -nota 10, chiar mai buni decat bulgarii, plaja super, piscina la fel... dar problema generatoarelor... la pamant. Nervi multi... pe banii nostri si indiferenta din partea lor.

Trimis de hmiha in 16.08.10 14:01:10

VIZUALIZĂRI: 2463 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (hmiha); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

alinutzza140*
    [16.08.10 14:27:02]

E frumos ca ai trecut totusi peste aceste lucruri legate de lipsa energiei electrice si ai fost obiectiva in notarea hotelului. Felicitari.

danait
    [16.08.10 14:51:32]

Satisfacator ..ptr.atata chin?

pepsi70ro
    [16.08.10 15:28:08]

"Satisfactaor"!

Si totusi notele nu sunt satisfacatoare, nici macar prima parte a rw. tau nu te duce cu gandul la o asemenea notare.

Oricum trebuie sa recunosc ca esti foarte indulgenta si ai realizat ca problemele ivite nu trebuie sa strice o asa vacanta asteptata, zic eu.

crinatudosie
    [18.08.10 15:57:33]

La ce te referi cind spui ca au picat generatoarele ? Adica hotelul nu este legat la reteaua electrica, sau picase si aia si apoi ai picat si generatoarele ?

[18.08.10 18:14:41]

da, se lua curentul... cica masuri de criza...iar generatoarele lor erau PRAF.

[18.08.10 18:15:56]

da, pentru ca daca nu erau aceste probleme, chiar pot spune ca era superb.

[18.08.10 18:16:56]

asta a fost media intre foarte bine si foarte rau

[18.08.10 18:19:18]

sa-ti spun drept nu ma stepatam la prea bine, nu am mai fost de multisor la Mamaia, iar aici nici atat, dar daca nu erau acesti nervi sa stii ca ar fi fost nemaipomenit.

[18.08.10 18:29:00]

Am spus conditii 0 stele pentru momentele in care nu era curent. Pacat. As fi recomandat tuturor acest hotel, acum insa nu pot, inca sunt dezamagita.

Am fost in Bulgaria si din acest motiv fac comparatii. Daca nu erau aceste probleme si chiar si asa, sa stiti ca au la unele capitole, puncte in plus.

Cel putin mancarea a fost super, chiar specialitati deosebite - si variata - am avut ce sa-i dau baietelului meu de 3 anisori, pentru ca asta era problema mea si am ales all inclusive.

alinutzza140*, crinatudosie, danait, hmiha
    Alte impresii din această RUBRICĂModern Hotel: