ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.08.2010
    ÎNSCRIS: 05.08.10
    AUG-2010

Nici nemulțumit, nici mulțumit
    Sub orice critică

Evitati Vila George Cosbuc!!!

Nu va duceti la Vila George Cosbuc!!! Ce mai proasta cazare de care am avut parte!!! Camerele sunt foarte mici, conditiile nu sunt bune iar administratorul va face concediul praf!!! E un [cenzurat WM6] care va strica tot concediu! Intotdeauna cauta un motiv de cearta. Intr-o seara am plecat sa ne plimbam iar dansul ne-a incuiat poarta, a trebuit sa sarim gardul ca sa putem intra!!! este incredibil!!!

Pe de alta parte, dupa ora 10 opreste apa calda. De asemenea nu te lasa sa mananci pe tereasa decat intrun anumit orar!!! Intr-o seara ne-a oprit curentul iar copii nostri s-au speriat fff tare.

In concluzie va spun sincer si din suflet nu va duceti acolo decat daca aveti chef de scandal si de cearta cu [***] administratorul!!!

Daca cineva stie cum se poate lua legatura cu patronul acelei vile, sa-mi lase un mesaj, va rog frumos, nu este posibil asa ceva!!!

Aaa, am uitat sa spun ca restu vilei era ocupata de rudele domnului [***] administrator!!!

Trimis de ionutzzz in 05.08.10 16:52:47

VIZUALIZĂRI: 2583 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (ionutzzz); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

pepsi70ro
    [05.08.10 17:01:16]

N-ar fi fost frumos si mai franc sa le spui toate acestea personal administratorului/patronului cand ati fost acolo? Comunicarea ar fi fost mult mai eficienta, probabil si rezolvarea ar fi venit mult mai repede.

Pe de alta parte un ton civilizat trebuie pastrat oriunde, in discutiile face to face cat si pe acest site. Personal nu-mi place cand se jigneste o persoana si continui sa cred ca anumite expresii se pot "decolora" mult mai politicos atunci cand bunul simt predomina.

ionutzzzAUTOR REVIEW
    [05.08.10 17:29:35]

Da, ai dreptate si am incercat, dar acel om este imposibil! sa fim seriosi! am 42 de ani si nu mai sunt un pusti teribilist!

Am scris acesta impersie ca sa stie si alte persoane ce ii va astepta daca se vor duce acolo! Nu am scris minciuni am scris adevaruri! muncim un an intreg si apoi platim atati banii ca sa ne relaxam si ce primim in schimb??? jigniri si alte lucruri neplacute. De asta tot mai multi aleg litoralul bulgaresc sau grecesc!

Daca era un om civilizat nu se intamplau atatea! si din cate am inteles e un simplu administrator nu si patron, care probabil habar nare ce se intampla la pensiunea lui!

webmasterXY*
    [05.08.10 18:45:41]

ce primim in schimb??? jigniri si alte lucruri neplacute...

Răspunsul corect cred că ar fi "exact ceea ce oferi aici pe site şi, probabil, şi in viaţa reală: un limbaj suburban"...

Oricât de nemulţumit ai fi de prestaţia personajului descris de tine, nimic nu îţi dă dreptul să te exprimi astfel la adresa lui. Decât dacă vrei să fii văzut cam pe aceeaşi treaptă...

Fiind nou venit, primeşti doar un avertisment, dar pe viitor te rog să îţi supraveghezi exprimarea şi s-o menţii în limite civilizate.

Mulţumesc,

webmasterXY*
    [05.08.10 19:13:17]

ionutzzz, cazarea este una şi celelalte servicii (dacă sunt incluse în preţ!) sunt alta. Plus că staţiunea (plajă, locuri de joacă, de distracţie şi relaxare etc) nu are nici o vină că există şi persoane sau stabilimente mai puţin dotate. Presupun că distraţia principală nu era in pensiune, nu?

Atunci poţi să ne explici notele foarte mici de la celelalte capitole, după cazare? Din câte am înţeles nu aţi avut şi masă!?

Cunosc Eforia şi parcă nu e chiar de 0 la distracţie ...

Mulţumesc,

aida.alecu*
    [05.08.10 20:09:58]

Hm... ce-i drept distractia nu tine doar de cazare, dupa un an in care ai muncit pe rupte si ai bagat toti banii stransi intr-un concediu iti spun eu ca il faci tu sa fie frumos chiar daca nu e! web 11 corect! Subscriu! Eu anul trecut nu am avut parte de o cazare prea buna in Turcia (vezi Esat), dar nu puteam sa imi stric concediul. Am facut excursii in diverse locuri, ne-am imprietenit cu oamenii si totul a parut sa tie cel putin ok!

Luminita C.
    [13.10.12 20:49:41]

Buna ziua. Tin sa precizez ca in momentul in care ati fost cazati se ocupa altcineva de vila. Patronii au luat masuri in acea privinta si nu mai exista astfel de probleme. Sunt niste oameni minunati, comunicativi, orice aveti nevoie va ajuta; puteti face gratar, sa stati la terasa, nu vi se interizce nimic asa cum s-a spus.

Am fost cu familia anul trecut prima oara si anul acesta am revenit cu mare placere.

aida.alecu*, ionutzzz
    Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea George Coșbuc: