ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.07.2010
    JUL-2010

Foarte nemulțumit
    Către satisfăcător

Poze hotel Sultan Beach Huganda

Buna tuturor, tocmai m-am intors din Huganda Egipt, unde am fost cazati la hotelul Sultan BEACH.

Este un loc unde nu m-as mai intoarce niciodata si va spun si de ce, nu sunt o persoana pretentioasa de fel si acept si neajunsuri, dar aicea au fost mai multe decat ma asteptam.

Cel mai disperant lucru este faptul ca ori ce bautura de la bere la apa minerala iti sunt servite la pahare de plastic de 125g, in cazul berii mai primesti si spuma, ajungi sa bei 100g de bere, valabil is la suc si produse cu acid.

Prin urmare toata ziua stai la bar ca sa simti ca bei un pic de suc sau de apa minerala, in cazul in care te gandesti sa mergi cu 2 pahare sa primesti vei avea surpriza si mai mare vei fi servit la 2 pahare dar vei primi si mai multa spuma in cazul berii, in cazul vinulei vei avea 2 pahare jumatate, prin urmare la un moment dat te plictisesti sa mai mergi sa stai la coada ca sa bei un pic de apa sau alceva.

Toata lumea vrea spaga si culmea nici nu te rezolva, sfatul meu nu dati bacsisi, lucrurile merg la fel noi nu am simtit nici o diferenta chear daca am dat.

Mancare este foarte buna, pacat de bucatarie care arata infecta din fericire am vazut-o doar in ultima zi, am mai vazut si gandaci de bucatarie si ceva viermisori in prajitura.

Camerele sunt invechite wc curge, usa nu se inchide tot felul de probleme, receptia este infecta, fotoliile sunt pline de jeg si aerul conditionat este cu portia in receptie, in camere este non stop aerul.

Gradina si piscina este foarte frumoasa, are si un pic de mare, de fapt este un golf, plaja nu este foarte mare gen 4-5 m pana la apa.

Privitor la excursii am facut pe mare cu 27 de dolari, dar am luat si putina tapa, dar a fost bine.

In bazar negociati foarte mult, va dau un exemplu am cumparat o narghilea si cereau 120 dolari si am luat-o la 40 de dolari, sunt exagerati in toate.

atentie la taxiuri negociati inainte sa va urcati si platiti cand urcati altfel veti avea surprize.

Daca vreti sa mergeti in oras nu va recomand mai bine ramaneti in statiune unde este frumos, in oras este infectt, este foarte cald si putee voi atasa si poza din oras.

Trimis de mariusss* in 27.07.10 17:54:04

VIZUALIZĂRI: 2405 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mariusss*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    P01 Centru orasului Huganda-infect, ramaneti in statiune e foarte frumos

• Alte impresii din această RUBRICĂSultan Beach: