ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 26.07.2010
    ÎNSCRIS: 25.07.10
    JUL-2010

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

O alegere buna

Hotelul este dragut, isi merita stelele. Este amplasat la 8 km de centrul statiunii, asta ar fi un incovenient. Insa are plaja proprie cu sezlonguri si umbrelute (gratis), cu 2 piscine, baruri.

Mancarea a fost pentru toata lumea si foarte buna, ospatarii foarte draguti.

Cameristele ne surprindeau cu diferite modele facute din lenjerie si prosoape.

Echipa de animatie foarte faina, o sa ramaneti cu gura cascata cand o sa-l vedeti pe Justin(a) dansand :)).

Deci eu zic ca isi merita banii, pt un hotel de 3 stele e super ok.

Trimis de tottalina* in 26.07.10 14:24:56
    • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

VIZUALIZĂRI: 3534 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (tottalina*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 450 PMA (din 1 vot)

maryogreek
    [01.08.10 13:29:36]

merg in septembrie la atlantique si asi dori daca se poate sa obtin mai multe informatii legat de acest hotel, rog sa-mi scrieti

danastra
    [17.08.10 23:21:24]

Buna ziua,

si eu sunt din bv, si as vrea sa merg la acest hotel in septembrie si as ramane recunoscator daca as obtine mai multe detalii despre acest hotel (ex. cum e mancarea, camera etc. ) si, fiind din bv, de la ce agentie ai cumparat biletul? cu 600€ as lua si eu ptr sept. cu autocarul.

mersi

[17.08.10 23:25:55]

Conform regulamentului, referirile pozitive despre agenţiile de turism, care nu sunt recomandate oficial de AmFostAcolo, sunt INTERZISE. Ele pot fi totuşi trimise prin Mesaje Personale. Deci, atenţie!!!

tottalina*AUTOR REVIEW
    [17.08.10 23:36:19]

Mancarea: multe salate, multe dulciuri, laptele& mezelurile sunt cam dubioase in rest e ok pt ca variaza felurile de mancare in fiecare zi. ce mi-a placut e ca in fiecare seara e un bucatar care face ceva de mancare acolo pe loc (gratar, feluri traditionale, peste etc). Intre mesele principale ai snack-ul (burger si cartofi prajiti) si prajituri dupa-amiaza. In rest bauturi la discretie, contracost sunt doar cele importate.

Camera: noi am dat o sticla de vin la receptie si am avut camera cu vedere la mare dar poti pune si 5 euro in pasaport, ai aer conditionat gratis, doar seiful e contracost (2 euro pe zi).

Ce a fost un pic aiurea: la facilitatile hotelului scrie k este si tenis (plus multe alte chestii) insa de cate ori am fost sa vb cu cei care se ocupa mereu ne ziceau k nu se poate chiar dak era scris in program dar asta a fost ceva minor.

Noi am dat 600 euro pt 2 pers tot cu autocarul pt 9 zile (2 in Canakkale) si biletul l-am luat de la *****este chiar langa **** de pe ****.

Sper ca ti-au fost de folos informatiile.

Sejur placut!

[18.08.10 00:09:35]

Desi scrie clar cu rosu , desi ai fost avertizata de un webmaster ca referirile la agentii de turism sunt interzise , se pare ca nu-ti pasa .

Asta este cel putin lipsa de respect ca sa nu spun mai mult asa ca o sa-ti acord o pauza de 2 zile de reflectie.

tottalina*AUTOR REVIEW
    [22.08.10 12:24:57]

De unde as putea sa stiu daca agentia e recomandata oficial de site-ul asta? una e sa-mi zici frumos si alta e sa ma iei cu faze ca esti nesimtita, vaai multumesc pt pauza, nu stiu ce m-as fi facut fara ea... poate ca nu am vazut, te-ai gandit ca nu stau sa citesc toate chestiile? parca sunt la scoala... sterge-mi contul si la revedere... si asa ca am avut o zi proasta, ma mai iei si tu cu cartonase galbene si prostii.

[22.08.10 12:53:59]

Din cate vad eu ai fost avertizata foarte frumos sa nu faci referiri la agentii de turism de webmaster73 , nesimtita nu te-a facut nimeni, iar cand ai scris ecoul respectiv ai avut in fata scris cu rosu aceelasi avertisment deci mi-e greu sa cred ca nu ai vazut.

Agentiile recomandate de AmFostAcolo sunt scrise pe prima pagina in stanga.

In rest sper sa ai o zi buna.

XtremeTiger
    [08.02.12 22:52:29]

Ceva impresii din 2011?

Multumesc

calatorul72
    [05.03.12 18:08:10]

Buna tottalina. Vreau sa mergem la Atlantique anul acesta si am citit ca este renovat in 2011, desii tu ai fost in 2010. cum ti s-a parut hotelu ca si cazare la pretul platit? Mancarea si bautura este buna sau lasa de dorit? De plaja nu intreb ca am fost la alt hotel din zona si stiu cum este... mai mult ma intereseaza ca, conditiile de cazare si masa sa fie bune... nu cer sa fie ca la 5 stele... doar decente. Iti multumesc anticipat.

mihaela71
    [19.04.12 01:43:58]

''ioanmihu'' in ce perioada mergi? Noi plecam pe 21 iunie din Galati, cu intrare in 22

calatorul72
    [19.04.12 10:32:13]

@mihaela71:

buna @mihaela 71... noi intram din 28 iunie... asa ca, cred ca voi sunteti deschizatorii anul acesta... si noi speram sa fie OK...

Noi am mai fost in zona si nu am avut probleme... hotel Sozer. chiar in centru si hotel Polat aproape de Batihan... care este aproape de Atlantique... am fost si in excursiile pomenite de maryogreek si este superb... deci... vacanta placuta de pe acum!...

mihaela71
    [19.04.12 13:03:31]

@ioanmihu, buna si iti multumesc pt. raspuns. Am vrut si noi dupa 28 dar nu mai erau locuri. Sigur o sa fie ok, doar ca imi place sa ma informez. E prima oara in Kusadasi pt. noi. Concediu placut si voua!!!

calatorul72, danastra, maryogreek, mihaela71, tottalina*, XtremeTiger
    Alte impresii din această RUBRICĂSunconnect Atlantique Holiday Club [Long Beach]: