ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 19.07.2010

Extrem de nemulțumit
    Foarte nemulțumit

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

JALNIC,

ALL INCLUSIVE, CU DOAR 4 FELURI PRINCIPALE DE MANCARE, CARNEA DE PORC ERA NUMAI GRASIME, 3 FELURI DE SALATA SI ALEA STRICATE, ACELASI PESTE LA PRANZ SI SEARA, LA DESERT NUMAI PANDISPAN, LA PISCINA NU AVEAI SNACK-URI CI NUMAI BAUTURI, PUTINE SEZLONGURI, UN MIROS INGROZITOR LA WC-URI, INTR-UN CUVANT... JALNIC.

DIVERTISMENT 0

P. S AM FACUT RECLAMATIE DE DOUA ORI IN DOUA ZILE

Trimis de HANCU* in 19.07.10 18:04:52
    • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: SUNNY BEACH HOTEL IBEROSTAR 4 STELE IN 2009 AM STAT 10 ZILE

VIZUALIZĂRI: 2627 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (HANCU*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
    PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 900 PMA (din 1 vot)

webmasterXY*
    [19.07.10 19:10:51]

@HANCU pe viitor te-as ruga sa renunti la scrierea exclusiv cu majuscule, deranjeaza foarte mult ochiul si nu este politicos, crede-ma.

pepsi70ro
    [19.07.10 19:18:48]

Nu stiu de ce rabufnesc acum, dar fratilor, voi mergeti in vacanta sa mancati sa mancati si iar sa mancati?

Am citit in ultima perioada foarte multe reviewuri care au in prim plan masa/restaurantul/preparatele culinare. Amanunte peste amanunte iar cand vine vorba despre cazare si distractie doar doua vorbe.

Mi-amintesc de rw unde se explicita ca romanii isi umpleau farfuriile si nu reuseau sa le termine, corelat cu atatea amanunte despre mancare, sunt convins ca unii pleaca in concediu doar sa-si umple fridgiderul intern. Scuze, nu era vb de rw. tau, dar aici s-a intamplat sa rabufnesc.

Intr-o vacanta de duci sa te relaxezi, sa faci sport, sa vizitezi, sa te plimbi pretutindeni, nu sa stai sa mananci, iar sa mananci, sa-ti faci somnul de pranz si apoi iar sa mananci. Cel putin asa vad eu lucrurile.

yoshy262
    [20.07.10 00:33:39]

pepsi70ro - Daca ai copil/ copii si pleci la AI si ti se imbolnaveste copilul de la o masa cred ca nu ai mai gandi asa.

Te mai si gandesti cand pleci in vacanta la AI ca o sa poti minca civilizat si pe saturate... ca daca vrei sa faci foamea te duci la 2 Mai cu cortul...

victorita.baicu
    [21.07.10 11:41:40]

Si eu am reclamat furtul banilor din valiza (Ok, era greseala mea ca i-am uitat, dar mi se pare incredibil ca m-am dus la hotel de 5 stele sa-mi cotrobaie prin valize), am reclamat usa blocata de la baie, dar nu s-au deranjat sa rezolve ceva.

Da, asa este mancarea era proasta, vesela murdara. Nu merg in concediu sa mananc tot timpul, dar este necesar sa fac si asta si platesc pentru asta.

Dragoș_MD
    [21.07.10 11:56:25]

@victorita.baicu, furtul l-ai reclamat la politie, sau doar te-ai plans la receptie/conducere?

Lucia Spirea*
    [23.07.10 12:00:46]

Fratilor, nu metge nimeni in concediu doar sa manance dar cand ai 2 copii cu tine, platesti AI, macar o masa /zi sa fie ok dar cand intr-un sejur de zile nu ai ce sa mananci si atunci mananci numai la carciuma, pt ce sa mai platesti AI? De ce sunt javre si au numai paste, salate stricate si grasime? Daca aplatesti nu e normal sa mananci?

Pepsi07ro tu nu mananaci in concediu? Inseamna ca esti o comoara la casa omului. faci 2 concedii / an in conditiile astea. Hai te rog sa nu mai faci pe corectul/a ca nu cred ca ai dreptul sa judeci pe nimeni.

victorita.baicu
    [24.07.10 09:27:54]

L-am reclamat la receptie si la conducere, dar nu se deranjeaza cu nimic. Managerul are "deplina incredere in staff-ul lui, dar nu-si poate explica cum au pierdut cardul si cum a reaparut".

In rest asigurari ca data viitoare nu se va mai intampla si oferirea safe-ului de la receptie pentru pastrarea banilor

HANCU*, Lucia Spirea*, victorita.baicu, yoshy262
    Alte impresii din această RUBRICĂPlaneta Hotel: