ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.06.2010
ÎNSCRIS: 31.05.10
JUN-2010
2 AD. + 1 de 14 ani COPII

Grand Efe a doua oara... MI-NU-NAT!!!

Scriu acest mesaj astazi 28 iunie 2010 de la Istanbul, dupa 10 nopti la Grand Efe Ozdere/Kusadasi si una la Pamukkale. Dupa al doilea sejur, Grand Efe pare a fi de departe cel mai bun raport pret/calitate din regiunea Kusadasi.

Servicii excelente, masa foarte buna, facilitati ideale ptr familiile cu copii, turisti in special romani, rusi, bulgari si turci, plus cativa occidentali (englezi, nemti, belgiebi, francezi, etc).

Camere fff curate, multa curatenie, sefii fac sedinte cu personalul inainte de fiecare masa.

Mesele variate, mancarea buna, bauturile all-inclusive acceptabile, dar la banii astia asta e. Nu te costa nimic sa iti iei o sticla - doua de whisky cu tine daca chiar tremuri. Luati si apa minerala la voi sa aveti in camere.

Pentru copii va fi un rai, tobogane, piscine, mare, soare, leagane, nisip, apa calda in bazine mici, apa rece in cel mare, animatie simpatica seara.

Cumparaturi la Konak- Izmir (bazar) si la out-let-urile de la Soke. voi reveni - asadar anul acesta 2010 mergeti la Grand Efe ca nu o sa va para rau. noi am cumparat prin * * * . buna agentie, serioasa.

Vacanta placuta, voi reveni cu poze!

Trimis de lv67x in 28.06.10 07:25:30
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Kusadasi, Istanbul, Fetiye

VIZUALIZĂRI: 2486 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (lv67x); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 400 PMA (din 1 vot)

TORA INGRID
[28.06.10 07:37:34]

Cat a costat acest mi-nu-nat sejur, ca ai uitat sa ne spui? Asteptam si fotografiile in sustinerea entuziasmului, pana atunci, primul vot sa spargem... gheata!!

antrax79
[28.06.10 07:44:02]

Super, pe 1iulie plec spre Grand efe... inca nu ne-am hotarat cum sa facem cu drumul, suntem 2 masini dar avem si o gravida si un copil mic.

Pe noi ne-a costat 480euro pret pt. 2 persoane de pe 2iulie pana pe (cred) 9, la all-inclusiv.

valimi
[28.06.10 08:24:22]

Foarte tare, ai inselat si vigilenta lui WM, care este pretul sejurului?

[28.06.10 09:55:30]

lv67x - fara reclama la agentii, scrie destul de clar acolo cu rosu!

sbacau
[28.06.10 14:32:54]

si totusi...sejuru'...cat e sejuru'???

Frumos povestit, asteptam si impresiile lui @antrax79.:-)

Spuneai de o zi in Pamukkale; ai stat acolo sau a fost excursie optionala? Unde ai stat , daca ai stat la Pamukkale?

[30.06.10 12:40:42]

2 adulti si un copil 14 ani, 10 nopti Grand Efe, 800 si ceva de euro... nu mai stiu exact ca nu am factura aici... perioada 17-27 iunie 2010.

[30.06.10 12:42:26]

O noapte la Pamukkale... la hotel Pam Termal... demipensiune... in jur de 100 de euro pt 2 adulti si un copil 14 ani.

[30.06.10 12:46:26]

vedeti ca eu am pus poze de la Grand Efe de anul trecut... vedeti pe contul meu lv67x -- click aici... hotelul nu s-a modificat deloc anul acesta, ceea ce a fost o surpriza placuta.

acum sunt la Istanbul, dar cand voi ajunge la Bucuresti promit un insert luuuung cu multe poze noi. Canakkale, Kusadasi-Milli Park- Priene - Didima - Milet, Efes, Pamukkale, Istanbul. atunci voi da detalii exacte si despre preturi. multumesc pentru... rabdare! ; ))

[30.06.10 12:48:09]

scuze. aveti dreptate, am vrut doar sa ajut oamenii. dar inca odata, aveti dreptate si va apreciez punctul de vedere.

[04.07.10 00:52:43]

review invalidat, pentru ca nu sunt aceptabile doua seturi de note pentru acelasi sejur (nu ar fi corect ca notele unui autor sa se ia in calcul de doua ori la media hotelului).

Bineinteles ca ramane pe site, insa fara note.

Recomand citirea "versiunii extinse" a impresiilor din acest sejur, sunt fenomenal de detaliate si excelent scrise.

Tot acolo puteti adresa si eventuale intrebari adresate autorului.

Fir de discuție ÎNCHIS - nu se mai pot scrie ECOURI.

[pentru solicitari de redeschidere, scrieti-mi pe Feedback]
Daca ai fost acolo si doreşti sa ne povesteşti experienţa ta: Scrie impresii

Alte impresii din această RUBRICĂGrand Efe Club [Ozdere]: