ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 31.07.2010
ÎNSCRIS: 31.07.10
JUL-2010

Foarte nemulțumit

Hotel Histria = HORROR

Deci... nu stiu cu ce sa incep. Am fost anul acesta la hotel si nu mi-a venit sa cred pentru ce platisem 14 milioane prin banca, luandu-ma dupa pozele de pe siteul hotelului.

HORROR a fost ce am gasit acolo. Bineinteles, am avut noroc ca am posibilitati si m-am mutat la o camera de 4 stele, deoarece in cea de 3 stele pe care o platisem nici nu puteam rezista... Apa la toaleta nu se tragea... Ti-era scarba efectiv sa faci dus (in picioare bineinteles, ca dusul se tragea din chiuveta)... Sezlongul de pe balcon era rupt franjuri... HORROR!!!

Si terasa in care mancam... si mai groaznica... Mancarea nu era prea rea, insa pana si la farfurii se facea economie. Ti se servea masa in tavite de plastic cum aveau bunicii pe vremuri si la mese nu se facea curatenie. Se luau tavile de pe masa dupa ce omul termina de mancat si atata... nu cumva sa oboseasca manutele sa dea cu buretele.

Fetele de la receptie au vorbit foarte frumos, insa patronul era un arogant cu un ditamai lantul de aur la gat (cumparat probabil din banii fraierilor ce se cazeaza acolo) care abia se sinchisea sa vorbeasca cu oamenii.

A fost prima si ultima data cand merg la acest hotel. Recomand din suflet orice alt hotel!!! Aici te rupe de bani si nu primesti nici macar o baie functionala pentru ei!!!

Trimis de brutamica in 31.07.10 02:28:40

VIZUALIZĂRI: 2295 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (brutamica); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[31.07.10 10:04:03]

Am impartit, si aici, textul in paragrafe, pentru a face lectura mai usoara

recul*
[31.07.10 12:56:31]

daca citeai pe AFA inainte sa faci rezervarea, nu te-ai fi ars! ai fi aflat ca respectivul hotel care se lauda ca e singurul care are camere de la 2 la 5 stele, este , printre altele, locul unde isi duc anumite domnite vanzatoare de placeri, clientii racolati prin statiune.

brutamicaAUTOR REVIEW
[31.07.10 17:23:29]

Foarte adevarat...A fost invatare de minte. De acum incolo voi cauta muuult mai bine pe net inainte sa merg undeva.

TheNewOneMada
[19.06.14 15:20:42]

va rog ajutati ma sa inteleg aceste pareri de legate de Histria, nerecomandabil???

ar trebui sa ajung luni la acest asa zis complex vreau sa stiu daca e mai avantajos sa pierd acei bani de avans,

sau merita sa merg 600 km sa ma conving daca este asa...

Va multumesc!!

brutamica, recul*, TheNewOneMada