ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.11.2019
DIN: Făgăraş [BV]
ÎNSCRIS: 11.11.19
NOV-2019

Un loc recomandat pentru a vizita Delta

Pensiunea Casa Cornelia este forte bine ampalsata, in imediata apropiere a Bratului Sfantu Gheorghe.

De la balconul pensiunii se vede Dunarea.

Pensiunea ofera camere spatioase si curate, astfel incat fiecare ospete se poate bucura de tot confortul necesar.

Gazdele sunt primitoare si amabile si este bine sa le comunicati inainte care sunt serviciile pe care le doriti, pentru ca, in afara de cazare, totul este la cerere (mese, excursii, barca pentru pescuit sau orice altceva v-ar interesa).

Eu am fost cazat la acesta pensiune pentru a merge la pescuit de stiuca, impreuna cu un prieten si am fost foarte multumit de serviciile oferite, deoarece am avut flexibilitate totala a programului convenit inainte de sosire iar mesele proaspat preparate, tot conform celor discutate, au fost delicioase.

Recomand.

Trimis de Adi963 in 11.11.19 11:08:53
Validat / Publicat: 11.11.19 12:06:08

VIZUALIZĂRI: 798 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Adi963); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P02 Saramura de crap

[11.11.19 12:05:53]

@Adi963: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

covrig1993
[04.06.20 21:34:55]

neseriozitate maxima!!! m-am decis in data de 3 iunie 2020 impreuna cu familia ca ar fi timpul pentru un sejur in delta. am luat internetul la "control"si am fost atrasi de pensiunea cornelia, sunam si surpriza, imi cere pe o camera pretul de 350 lei in conditiile in care pe booking avea pretul de 240 lei.

o refuz politicos lasand loc sa se inteleaga ca daca nu gasesc in alta parte revin cu un telefon, ceea ce s-a intamplat, cand mi-a auzit vocea ca am revenit cu o voce mieroasa a inceput sa ma perie ca nu a vrut sa ma refuze bla bla bla (minciuni ordinare) si ca pt ca ca revenit si ca sunt politicos imi scade pretul la 250 lei si daca stau 2 nopti pretul este 210 lei.

am fost de acord urmand sa venim sambata pe data de 6 iunie 2020 la cazare specificandu-mi ca trebuie sa intre pe booking sa stearga camera.

astazi primesc telefon de la dna cornelia si se tot plangea ca ia facut unu plata in cont fara sa stie ea si ca este obligata sa ii dea camera bla bla bla (ca si cum noi lucram zilieri si nu stim cum se face un transfer bancar) si ca imi ofera o camera la alta pensiune dar fara mancare, bine inteles ca am refuzat din start deoarece din cate se stie nici restaurantele nu sunt deschise si riscam sa ramanem nemancati.

deci pe scurt NU RECOMAND SUB NICI O FORMA NEGOCIEREA CU ACEASTA PERSOANA NESERIOASA. MAI BINE CAUTAI IN ALTA PARTE DEOARECE SE GASESC.

am ajuns la concluzia ca aceasta ''doamna"cauta pretul mai mare si daca ii iese nu o intereseaza ca ai rezervat tu inainte.

Adi963
Alte impresii din această RUBRICĂCasa Cornelia: