ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.08.2019
ÎNSCRIS: 14.08.16
AUG-2019
2 AD. + 2 COPII -- v: 5, 13

Cel mai prost hotel Evrika

Angajatii si managerul foarte ignoranti si neprofesionisti, barul din piscina nu exista= reclama falsa, camere cu mobila veche si murdare, mancare este aceeasi zilnic, copii sub 1.30m nu au voie pe tobogane si sunt deschise numai 2 ore dimineata si 2 ore dupa amiaza, piscinele se inchid la orele 18:00,

Te caseaza la ora 14:00 si la plecar predai camera la ora 11:00= 3 ore lipsa si masa de pranz care este intre 12:00 si 14:00,

hotel cu 3 etaje si fara lift, barul de la plaja nu are gheata si numai cateva bauturi, nu-ti dau apa pentru seara in camera ceea ce nu am mai intalnit la all inclusive.

Nu inteleg cum unii pot da review-uri bune la un hotel comunist si reguli comuniste de prasta calitate.

Nu merita nici 2 stele.

Si credeti-ma ca stiu diferenta ca ma duc in sunny beach de 8 ani. Evrica este cel mai jalnic.

Daca vrei sa ramai dupa ora 11:00 cand predai camera in cazul in care nu vrei sa conduci pe soare nu te lasa decat daca le platesti 20 leva /ora. NU au flexibilitate si respect pentru clienti se comporta ca astia de pe la noi.

Nu-si merita banii si stelele, nu au calitate, presonalul foarte ignorant.

Trimis de eurovox in 27.08.19 15:54:38
Validat / Publicat: 27.08.19 17:57:21

VIZUALIZĂRI: 1187 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (eurovox); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Aceasta eeste vederea la piscina care cica a fost upgradata bonus de catre ei de la cea cu vedere la gradina. Piscina se vede daca tai copacul sau te urci in el.

[27.08.19 17:56:36]

Bun venit pe AmFostAcolo

Conform politicii saitului, seturile de impresii cu evaluări "zero peste tot" sunt publicate FĂRĂ NOTE, fiind considerate scrise (prea) la supărare, lipsite probabil de minima obiectivitate aşteptată.

Daca doreşte, autorul poate reveni asupra evaluărilor, fie prin intermediul linkului EDIT IMPRESII (dacă articolul nu este încă publicat), fie scriind un ecou în care specifică noile evaluări (dacă timpul alocat editării a expirat)

DanEuroVox
    [28.08.19 01:15:30]

La acest hotel i-am dat nota minima pentru ca a fost cel mai jalnic hotel din cate am intalnit in Sunny Beach. Dar moderatorii de la amfostacolo.ro au decis sa nu-mi publice scorul ca a fost scris la suparare. Am avut timp sa ma calmez si tot sustin că hotelul este de 2-3 stele si nici decum de 4 stele cum se pretind ei. Am spus adevarul si punct cu punct. Va rog sa-mi aratati si mie cum sa reeditez scorul ca vreau sa contribui si eu la scaderea lui.

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA
    [28.08.19 06:51:29]

@eurovox:

Dacă tot eşti atât de "umblat" prin toată lumea, precum afirmai mai sus, poate exemplifici cazuri de hoteluri la care toboganele să funcţioneze non stop, la fel şi piscinele, fără a fi "închise" seara pentru igienizare.

Asta cu trei ore lipsă îmi pare cârcoteală curată.

Ce zici atunci de check in-ul la ora 16 sau 18, practicat încă de hotelurile româneşti de pe litoral? O aritmetică simplă îţi va da mult mai multe ore lipsă, dar, cu toate acestea, hotelurile sunt pline de turişti mulţumiţi.

Nu am fost acolo, dar nu cred că te pune nimeni să plăteşti în plus decât dacă soliciţi late check out, contra cost oriunde în lume, care ţi se acceptă în funcţie de disponibilităţi.

Dar se pare că tu ai vrea să pleci la drum spre casă abia după apusul soarelui

Îţi faci vacanţele în Bulgaria de opt ani, dar nu ai considerat util să-ţi scrii impresiile atunci când ai fost mulţumit, deşi eşti înscris din 2016.

Cum ai avut o nemulţumire, cum ai găsit imediat timpul necesar pentru a-ţi scrie "reclamaţia" pe amfostacolo.ro

[28.08.19 08:11:42]

Contul ”DanEuroVox” a fost banat - este o clonă a contului ”eurovox” (autorul acestui review)

Votul acordat de DanEuroVox acestui review a fost eliminat - nu e firesc să te autovotezi

[28.08.19 11:07:11]

@webmasterX: vreti sa vedeti rezervarile... am avut doua camere. Una eu cu copii si una pe numele sotiei

[28.08.19 11:22:20]

@nicole33: uite vezi? Se mai gaseste cate un Gica-contra care sa se bage in seama aiurea cu toate ca nu a calcat pe acolo. Eu am spus adevarul ca sa nu mai fie si alti romani pacaliti. Si daca tot doresti (ca tot ai inceput cu tutuitul) hoteluri la care nu intalnesti asa ceva: Riu Helios Paradise, Premiere club, Trakia hotel... etc.

Uite asa uni cu anumite interese dau postari si dezinformeaza. Te baneaza, se oparesc usor... dar nu-i nimic ca mai sunt si alte site-uri unde se pot da review-uri.

[28.08.19 11:31:27]

@eurovox: si daca prefer sa conduc noaptea ca este tregicul mai linistit, nu mai bate soarele pe tine, care este problema ta? Ce le faceam? Le luam apa din piscina? Le-am zis ca le dau camera si bratara la ora 11:00. Tot nu au vrut. La celelalte hoteluri mentionate mai sus nu au avut o problema.

Si te rog nu mai compara ci hoteluri de la noi ca sa faci pe destepta pe forum ca nu despre asta este vorba. La aproape toate hotelurile check in este la 2:00 si check out la 12:00.

Daca tu nu sti sa ceri respect pe banii tai... imi pare rau pentru tine. Mergi unde vrei. Eu tot sustin ca ai anumite interese.

nicole33 CONS. ONORIFIC AFA / BULGARIA
    [28.08.19 12:33:10]

@eurovox:

Hai ca ești amuzant ????

Mai întâi ti-ai făcut alt cont de pe care sa te autovotezi, iar de supărare ca ti l-au Banat, acum ai început sa te cerți tu cu tine.

Pe mine te rog sa nu ma incluzi in monologurile tale publice

Spor și succes in continuare

[28.08.19 16:43:35]

@eurovox: ”galben” și 2 zile supsendare pentru jigniri (în argumentație vot negativ)

eurovox
    Alte impresii din această RUBRICĂDIT Club Evrika (ex Riu Evrika) :