ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 02.07.2019

Sub orice critică
Nici nemulțumit, nici mulțumit

încărcat de pe telefon!

Horror

Pentru a 2 oara in kopaonic la diferenta de 4 ani, ce sa spun am gasit un milmari horror din toate punctele de vedere,

singurul lucru bun a fosr masa atat,

am avut spre deosebire de acum 4 ani o camera de nu aveai loc in ea si care avea vedere la un alt corp plin de caca de pasari pe balcon iar sub noi era bucataria nu va imaginati de zgomot si ce miros ingrozitor aveam in camera

am incercat sa vb cu managerul sa ne schimbe camerele pentru ca eram in jur de 30 de persoane si raspunsul a fost sec numai avem camere, asta este, nu au incercat sa faca niciun efort pentru a remedia situatia...

dupa toata experienta si bani multi dati pe cazare si de statiune ce sa mai spun plin de romani nesimiti ca na de asa suntem nu ne putem civiliza,

partiile pline de movile preturile piperate nu va recomand, mai bine incercat Bulgaria Borovet!

Trimis de Isabela93 in 02.07.19 20:53:26
Validat / Publicat: 02.07.19 21:09:16
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SERBIA.

VIZUALIZĂRI: 1294 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Isabela93); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 900 PMA (din 1 vot)
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 60.00 EUR pe cameră

[02.07.19 21:01:24]

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 04&ridAnt=94389

Isabela93AUTOR REVIEW
    [02.07.19 21:05:21]

@webmasterX: la momentul acela am facut poze dar din pacate nu am mai avut acces la telefonul vechi si nu mi-am putut recupera pozele ideea este ca m-am intors la acel hotel pentru ca in primul an a fost superb dar se pare ca a 2 a oara a fost cu. ghinion!

rue
    [03.09.19 21:56:34]

Eram f interesat dar ajunge 100 eur pe noapte apartament milmari in perioada revelionului, fara nimic inclus.

Cum e accesul cu masina la partie, urci mult?

Cat costa accesul la spa? Ei zic 30% discount dar nu vad pretul.

lukas75
    [09.01.20 13:42:13]

@rue:

LA MILMARI cazare am dat 296 euro pe 4 nopti ap micut dar am avut loc 4 persoane... intrarea la spa este 54 euro 2 adulti cu 2 copii... ai intr-adevar 30 % discount daca esti cazat in complex acum in cladirea noua e alt SPA mai modern cu 2 piscine si cu sauna dus etc... f fain merita banii...

Daca e viscol de la MILMARI nu urci cu nimic eventual te chinui cu autobuzul ... se blocheaza toata statiunea e jale ... daca e frumos in 5 minute esti sus de la Milmari cu masina ta sau in 20-25 min cu autobuzul .... La GARAGE o parcare supraetajata e 1 euro per ora .... se merita sa nu te amendeze politia ca o lasi aiurea.

[09.01.20 13:46:01]

@lukas75: Ne-am bucura să putem citi impresiile tale de acolo scrise ca articol (review) nou.

Isabela93, lukas75, rue
    Alte impresii din această RUBRICĂMilmari Resort Hotel: