ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.05.2019
PREŢ SEJUR: 1300 Euro

Pine Bay Holiday Resort5

Vacanta de vis

Buna,

Am ajuns la hotel seara pe la ora 9:00. La receptie ne-a intrebat daca ne este foame, ne-a pus bratara la mana si ne-a trimis direct la masa pt ca mai aveam jumatate de ora si se inchidea restaurantul principal cazarea facand-o ulterior.

A doua zi ne-am intalnit cu reprezentantul agentiei si ne-a aratat cam tot ce este de facut (excursii atractii etc) precum si o mica explicatie cu privire la resort care este imens. Precizez ca am cumparat biletele in Anglia.

Foarte curat in camere, mancarea excelenta si foarte diversificata nu ai cum sa incerci toate sortimentele. Personalul foarte amabil.

O singura bila “gri” ar fi si aceea ca la zona de divertisment pt copii era muzica foarte tare si se auzea din camerea. Probabil si pt ca noi aveam camera apropiata de acea zona.

Una peste alta am fost foarte impresionat de servicii. Nu o sa compar cu alte hoteluri, daca isi merita stelele sau nu, oricum nu ma pricep.

Noi nu urmaril luxul maxim ci doar sa fie curatenie, mancare buna si atmosfera placuta.

Plaja este de nisip cu pietre in apa. Ai nevoie de papuci de baie.

Sunt 7-8 piscine cu sezlonguri si bar uri langa. Ai de unde alege.

Recomand cu caldura.

Nu ne sta in caracter sa mergem la acelasi hotel pt a putea vizita cat mai multe locuri, dar m-as intoarce aici.

Numa bine,

Catalin

Trimis de cucux in 15.05.19 19:56:55
Validat / Publicat: 15.05.19 21:47:28
  • A fost prima sa vizită/vacanță în TURCIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cucux); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster45 [15.05.19 21:47:04] »

@cucux: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 09&ridAnt=93564