ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 13.05.2019
REGIM MASĂ uai
2 AD. + 2 COPII -- v: 4 si 7

Helios Spa & Resort4

Impecabil

Nu am ce sa reprosez, zugravit nou, curatenia a trecut zilnic, ne-au schimbat prosoapele lasate pe jos.

Despre mancare la fel, nu foarte variata dar gustoasa, aveai ce sa alegi.

Nu stiu cum e in plin sezon dar noi am fost foarte placut surprinsi de tot ce ne inconjura, personal foarte amabil, piscina interioara si saunele ne-au ocupat timpul cat afara a plouat, amfiteatrul pentru minidisco foarte elegant, placut sa-ti inchei ziua.

Statiunea nu e printre favorite dar pentru acest hotel e foarte probabil sa revenim.

Trimis de bobu in 13.05.19 09:24:26
Validat / Publicat: 13.05.19 11:12:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (bobu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review