ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 05.05.2019
DIN: Arad
ÎNSCRIS: 21.09.17
STATUS: SENIOR
APR-2019
PREȚ SEJUR 30 euro pe noapte ?

Apartmani & Rooms near National Park Entrance [Rastovaca](încă) NECLASIFICATĂ

Apartment and Room Ivana

Apartment and Room Ivana

Cazare aproape de Plitvice (aprox 10 km) in localitatea Grabovac.

Noi ne-am făcut rezervarea pe Booking, căutând o cazare nu foarte scumpă dar care sa arate decent și curată.

Proprietatea avea nota buna pe Booking și review-uri pozitive. Prețul a fost de 30 euro/noapte/ 2 persoane, dar cred că am prins ceva oferta nefiind în sezon. Am avut o camera, frigider și baie plus afara o mini terasa.

A fost mai complicat să găsim cazarea deoarece google maps nu este actualizat. Dar am sunat și ne-a îndrumat proprietara. Ea vorbea o engleza decentă și a fost foarte drăguță.

Noi am avut intrare separata și arată că o garsoniera. Am avut la dispoziție frigider, fierbător de apa, cafea solubila, ceai, gel de dus, sampon, prosoape, uscător de păr etc.

Recomand aceasta proprietate pentru cei care caută o cazare aproape de Plitvice la un preț decent.

Trimis de Rox.Patrik in 05.05.19 17:20:10
Validat / Publicat: 05.05.19 22:01:22
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în CROAȚIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Rox.Patrik); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.