ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.04.2019
LUNA
APR-2019
2 AD. + 2 COPII -- v: 10, 12
PREȚ 25 Euro cina ?

Unde mâncăm în Novi Sad și împrejurimi?

NB: Review-ul a primit „Punctaj Adițional Actualizare RUBRICĂ— (1) la momentul publicării, în rubrica curentă nu existau impresii din anul curent sau anul trecut ; — (2) depășește pragul minim calitativ & cantitativ al descrierii. Voturile FB/FU, B/U sunt de valori semnificativ mai mari.
[fb]
NOU TIMP CITIRE: 1 MIN

Restaurant Sokace - si altele

TIPĂREȘTE URM de aici

Am petrecut 3 zile cu copiii (10 și 12 ani) in Novi Sad.

Am mâncat la mult recomandatul Restaurant Aqua Doria. Cca 50 e prânzul. Cu rezervare pe mail. Promptitudine la rezervare, servire ireproșabilă, din păcate am mâncat înăuntru deoarece era vreme rea. Mâncare bună, dar nu am fost wau.

Am mai mâncat un prânz la restaurant Pasent in Sremsci Karlovci. Tot pe malul Dunării, vreme mai buna, tot cca 50 e prânzul. Peisaj de Grecia, preț de Grecia. Frumos și bun, nimic de zis, dar ne întrebam unde e Serbia aceea ieftina, cu mese copioase la 20 euro...

Și am găsit un restaurant foarte frumos, select, servire ireproșabilă, muzica live, mâncare tradițională, decor și preț la jumătate. Restaurant Sokace, pe niște străduțe puțin în afara centrului pietonal, merita cu prisosință deplasarea. Recomandam din toată inima!

Citește și CONTINUAREA aici

[fb]
Trimis de adighh in 27.04.19 22:17:53
Validat / Publicat: 28.04.19 17:53:21
  • A fost prima sa vizită/vacanță în SERBIA
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Aproape toată Europa, Egipt, Nepal

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (adighh); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmaster [28.04.19 18:10:52] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;