ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 23.02.2019
PREȚ SEJUR 1700 lei ?

Opus Villa5

O cazare superba

O cazare superba

Recomand cu placere Vila Opus.

De cum intri ramai placut surprins atat de amenajare cat si de curatenie.

Camera este spatioasa si foarte curata. Camera este dotata cu tv LCD, minibar si caldura din belsug.

Baia pot spune ca este foarte eleganta. Lipseste acea cada mica in care te ingramadesti.

Seara am coborat in living si in fata focului din semineu am degustat un pahar de vin rosu. A fost foarte romantic.

Dimineata am fost asteptati cu o cafea buna si un mic dejun, bufet suedez destul de bogat.

In rest nu serveau mancare dar am primit recomandari pentru restaurantul Regales la 3 min mers pe jos unde am mancat foarte bine.

Angajatii au fost de nota 10.

La aproximativ 30 min dupa ce am plecat spre casa am primit telefon de la vila si am fost anuntati ca sotia a uitat bijuteriile in baie. Le-am primit prin posta dupa cateva zile. Multumesc conducerii.

In rest las pozele sa vorbeasca.

Trimis de mariandan in 23.02.19 07:21:26
Validat / Publicat: 23.02.19 07:53:47
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SINAIA.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (mariandan); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

ECOURI la acest review

webmaster [23.02.19 08:14:15] »

— (1) la momentul publicării, nu existau impresii recente în rubrica curentă;