ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 24.10.2018
2 AD. + 1 COPII -- v: 15

AUTORUL NU ar recomanda

Pine Bay Holiday Resort5

Nu recomand!

Am fost... dezamăgită. Un hotel de 5 stele mai slab decât unul de 4 stele la care am fost anul trecut. (B... han). Cazarea s-a făcut în vârful dealului, nu-i nimic. Sunt mașinuțe cu care te transportă... doar la venire și la plecare pentru că ai bagaje presupun. În rest, pe jos. Plăcut o dată, de doua ori, dar în 7 zile faci febră musculară la deal. Nu încercați să opriți mașinuțe care trec la deal. Dacă opresc în rampă nu mai pot porni. Circula pt aprovizionarea barurilor de pe plajă.

Cazarea la căsuțe e de 3 stele. Nu contează prea mult. Se sta puțin în cameră din cauza accesului dificil.

La barul din lobby de obicei se răspunde cu finish! Tomorrow. (nu sunt mare bautoare dar am gustat un Martinez și mi-a plăcut dar în tot sejurul m-am bucurat de un singur pahar.

Mini terasa de lângă lobby, neîncăpătoare iar mobilierul din imitație de ratan era jupuit rău. Restaurantul... O mare dezamăgire.

Mâncare era. Nu mureai de foame. Dar prăjituri puse pe placi de gresie ciobita nu am văzut la niciun hotel. Fructele direct în lădițe. Am mâncat așa!

Partea bună o reprezinta piscinele și toboganele cu apă caldă și curata.

Dacă vă place să vă plimbați pe malul mării recomand să mergeți pe Long beach.

A... animația? Care animație? Venea un blond pe la noi care ne provoca să radem unul de altul (pe unul îl făcea gras, pe altul bătrân... Oricum el avea ceva cu băieții!!) NU credeți? Mergeți și vă lămuriți.

Poate v-am stârnit curiozitatea...

Vă urez concediu plăcut!!!

Trimis de CRISSSS* in 24.10.18 19:38:38
Validat / Publicat: 24.10.18 20:17:38
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Grande efe, Athlanthigue holiday, Batihan, Sealite

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (CRISSSS*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

Puteți VOTA acest articol: voturi de valoare mărită

webmaster45 [24.10.18 20:16:59] »

@CRISSSS*: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 09&ridAnt=90622

Poţi folosi linkul [#SCRIE IMPRESII#]amfostacolo.ro/scr-review.php?C=1&tid=1&rid=[/#] (se deschide într-o fereastră nouă)

webmaster [24.10.18 20:53:07] »