ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.08.2008
    STATUS: UCENIC
    JUL-2008

Villa Domna2

Aceeasi senzatie de bine

Am citit impresia 'Senzatie de bine', inainte de a pleca in Grecia, deoarece eram cazata chiar la Vila Domna. M-am intors cu aceeasi impresie si voi reveni si la anul. Mai ales ca au ramas inca destule excursii de efectuat.

Trimis de tholos* in 12.08.08 00:33:59

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (tholos*); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

viviadi [22.08.08 16:15:20] »

Ma bucur ca am fost utila. Si pe mine ma bate gandul sa revin.......

tholos* [02.09.08 06:42:23] »

Acum am citit ecoul! Multumesc, Viviadi!

Nu stiam nimic despre vila si m-am linistit cind am dat de impresiile Dvs. Nu ati exagerat cu nimic. Dimpotriva! poate nu este asa de eleganta ca alte vile, dar e f. bine pozitionata (CENTRAL, DAR NU PE ARTERELE COMERCIALE SI CIRCULATE!

La anul revin in Paralia si sigur la Vila Domna!

Cristian_h CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA [15.02.09 21:18:38] »

ma bucur cand citesc impresii de calatorie despre locuri in care oamenii s-au simtit bine , si ma bucur ca va place grecia , poate nu ar trebui sa va dau sfaturi , dar simt ca-l veti interpreta corect ca fiind pornit din bunavointa nu din infatuare , incercati sa mergeti mai departe de Paralia Katerini , asa cum am facut si eu si veti fi din ce in ce mai placut surprins . Va doresc multe concedii placute si multa sanatate!

tholos* [16.02.09 08:44:48] »

desigur, asa o sa fac, DAR anul asta incerc iar la Paralia ca mi-au mai rams ceva locuri antice de vizitat si la anul sigur CRETA. Sunt istoric, specialista in antichitate si imi place mult Kazantzakis. Dar virsta inaintata si inclinatia sotului meu spre Paralia, ne impiedica sa vizitam insule. Desigur, anul asta voi incerca si Atena si peloponezul cumva, depinde de mijlocul transport. La fel, urari de bine!

Cristian_h, tholos*, viviadi

pagină generată în 0.0594198703766 sec