ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.08.2018
REGIM MASĂ fara masa
2 AD. + 1 COPII -- v: 17

Favorit Hotel [Venus]3

Cazare hotel Favorit

Am stat la hotelul Favorit din venus 10 nopti. Parcarea hotelului este destul de mare si daca nu se gaseste loc la aproximativ 10 mai in spate este inca o parcare unde am gasit loc din prima.

Cazarea se face dupa ora 16. Personalul de la receptie este foarte amabil si ai parte de toate explicatiile si detaliile de care ai nevoie.

Camerele sun foarte curate nu foarte mari dar intra linistit un pat dublu mare, si un pat suplimentar.

Mobilierul este practic nou, si toate camerele au in dotare clima.

Curatenie se face in fiecare zi, personalul extrem de amabil si atent, cearceafurile s-au schimbat la trei zile iar prosoapele ori de cate ori a fost nevoie.

Un plus foarte mare a fost si faptul ca hotelul avea plaja lui (sezlongurile se luau de la receptie - 25 ron), plaja fiind foarte curata si bine intretinuta, cu spatii mari intre umbrele care aveau cate doua sezlonguri fiecare.

Chiar este de revenit.

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de eeugenus in 27.08.18 13:57:11
Validat / Publicat: 27.08.18 14:33:53
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în VENUS / SATURN. A mai fost în/la: eforie nord, sinaia, bran
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Hotelul accepta si animale de companie.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (eeugenus); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

iulian68 [27.08.18 15:12:35] »

Cred ca nu am inteles un aspect, de aceea intreb: sezlongurile le luai si ti le duceai la plaja? Costau 25 lei amandoua? Umbrelele erau deja instalate?

In rest mi se pare ok si pretul, si hotelul. Ma bucur ca v-ati simtit bine.

eeugenus [27.08.18 15:18:23] »

@iulian68: cred ca nu m-am exprimat foarte bine:

dimineata pe la 6.30-7 cand ieseam cu catelul la plimbare inchiriam 3 sezlonguri de la receptia hotelului adica 75 de ron.

iulian68 [27.08.18 17:05:14] »

@eeugenus: ok, acum am inteles! 😊

eeugenus, iulian68