ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 25.08.2018

Foarte nemulțumit
Sub orice critică

încărcat de pe telefon!

Pareri pentru pensiunea Dmy

Lipsa de respect fata de turisti.

Prima problema este faptul ca primesti o lista de preturi cand faci rezervarea, pe care proprietarul nu o respecta, vrand sa incaseze cu mult mai mult decat a spus initial.

Mancarea este jalnica dar foarte scumpa, noroc ca exista oameni care te pot indruma spre alte locuri minunate unde poti manca.

Promisiunea de a avea bucatarie lasa mult de dorit. Cu toate ca este o pensiune de 3 stele au regim de camping, adica, nu poti gatii, doar un ceai si o cafea sunt permise.

Ai si o piscina (un pic mai mare decat un lighean).

Sapun in toalete nu exista, ca na... trebuie sa ti cresti imunitatea, iar dc vrei sa ti speli vasele dai o fuga repejor sa ti cumperi detergent si ce mai ai nevoie.

in aceasta pensiune totul este interzis:interzis alergatul in gradina, interzis gatitul in bucatarie, interzis curatatul pestelui, interzis depozitarea pestelui pescuit in timpul zilei, interzisa muzica dupa ora 23, cu toate ca pe website o sa gasiti niste poze cu niste oameni incingand o hora (cred ca era muzica pe mute)

Ce mai, facem haz de necaz, insa am scris toate aceste lucruri in speranta ca ceea ce am experimentat noi va veni in ajutorul altor oameni care asteapta cu nerabdare dupa un an intreg de munca binemeritatul concediu.

P. S:Indreptati va pasii catre alta pensiune!

Trimis de Viorel79 in 25.08.18 23:56:15
Validat / Publicat: 26.08.18 09:29:07
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în MAHMUDIA.

VIZUALIZĂRI: 851 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Viorel79); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
PUNCTAJ CRT: 1000 PMA (std) PLUS 0 PMA (din 0 vot)

[26.08.18 09:28:43]

@Viorel79: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Văd că sunteți încă acolo (sau în zonă). Deşi de multe ori nu publicăm impresiile scrise "live" din sejur, în cazul de faţă vom face o excepţie, în scopul facilitării luării legăturii cu voi — de către alţi turişti, care probabil vor ajunge acolo, unii în scurt timp! — cât sunteţi încă în sejur, pentru posibile întrebări / răspunsuri, de multe ori foarte utile — în direct, de la "faţa locului".

Vio.d
[26.08.18 22:41:33]

Buna. Și noi vom merge acolo, chiar săptămână ce vine. Sunt curioasa in ce fel de camera ați stat și cât ați plătit. Am discutat cu o femeie și mi s-a părut cam ambigua cu preturile... Mersi.

[27.08.18 21:26:39]

Am platit 200 pentru camera tripla insa pe website este 150, pe casute 250. Pe website casuta este 220. Ce sa zic, sa ai bafta. Noi nu n e am simtit bine. Am mancat in prima zi acolo pentru ca asa stabilisem. Ne a dat o coada de peste pe jumatate care a costat 35ron, un mujdei de usturoi care era albastru. (probabil facut de cateva zile). A doua zi am intrebat pe o doamna si ne a trimis la orizont, unde a fost minunat. Am mancat f bn, curatenie maxima si o tratatie ireprosabila. Acolo am petrecut 3 zile

[27.08.18 21:30:45]

@Vio. d: dc vrei o poza si cu piscina o sa spui ca vreau sa rad de tine. Noi avand copii am mers acolo si in ideea ca ai nostri copii nu se vor plictisi la piscina. Surpriza a fost surpriza!!!

Vio.d
[27.08.18 22:32:47]

@Viorel79: mulțumesc. Intre timp am anulat și am făcut o rezervare la Tulcea.

[28.08.18 08:23:28]

@Vio. d: ma bucur. concediu placut sa aveti!

Vio.d, Viorel79
Alte impresii din această RUBRICĂPensiunea Delta DMY (ex Iulia):