ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 08.08.2018
ÎNSCRIS: 08.08.18
JUL-2018

Către satisfăcător

De evitat, cel mai prost concediu din Bulgaria, in ultimii 5 ani

Era a 5 a oara cand mergeam in Bulgaria.

Cea mai proasta experienta de pana acum. Am stat si in hotel de 3 stele in Albena si a fost super.

Am fost cazati in luna Iulie 2018 la acest hotel. Am primit o camera standard de 2 stele minus: mocheta rosie toata patata si arsa de soare, tencuiala cadea, pedea rupta, patul suplimentar se rupea in doua la mijoc si cadeai din el, usa de corespondenta cu vecinii, perdea de zi nu era, doar doua perdele de noapte.

Holurile de la etaje aveau aceeasi mocheta rosie super murdata care nu era aspirata niciodata cat am stat aici.

Mancarea de cantina naspa, f. prost gatita, putin diversificata, mezeluri de proasta calitate, unt ranced, prajituri stricate, legumele gatite de jumatate. Cand se termina o tava de mancare dura f mult pana aduceau alta. Ciorbele un fel de amestecatura de resturi de la alte mese, inclusiv mezeluri taiate fasii, nu stiai ce mancai. La paste nu erau sosuri doar paste goale cu ulei aduceau si lumea le consuma cu maioneza sau ketchup. Carnea de vita era f. neagra. Toate carnurile pluteau intr-o mare de ulei sau grasime.

Farfuriile erau aduse in restaurant cu urme de resturi de mancare. Toata lumea stergea farfuriile cu servetelele inainte de folosire.

Dimineata se faceau clatite si ochiuri pe o plita arsa, drept urmare si clatitele si ochiurile erau arse si era fum si miros de ars si in restaurant. La amiaza era mai ok mancarea in sensul ca nu mureai de foame, mai gaseai ceva, dar seara era mai putin diversificata si mai prost gatita. De vreo 2 ori am cumparat din statiune pizza de cina pentru ca nu am avut ce sa alegem comestibil. Foloseau la multe mese produse congelate prajite, gen snitele sau nugets de proasta calitate. Nici un fel de mancare care a fost servita in aceste 7 zile nu a fost de 4 stele.

Singurul lor plusla mancare au fost fructele. Fructe gaseai din abundenta.

In concluzie hotelul acesta este de evitat, nu recomand!!!

Trimis de adadreem in 08.08.18 14:24:38
Validat / Publicat: 08.08.18 17:52:52
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA. A mai fost în/la: SUNY BEACH, ALBENA

VIZUALIZĂRI: 1199 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (adadreem); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P02 MOCHETA DE LA 4 STELE
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com

[08.08.18 17:52:43]

@adadreem: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Nu a fost singura vizită/vacanţa în BULGARIA. A mai fost în/la: SUNY BEACH, ALBENA

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

• Alte impresii din această RUBRICĂPrestige Hotel and Aquapark (ex Golden Yavor) :

• pagină generată în 0.24519610404968 sec