ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 04.08.2018

Foarte nemulțumit

încărcat de pe telefon!

Securistii de la Paza Divertiland

AM FODT ACOLO!!! .

Am avut parte de momente total neplacute cum scria si altcineva in luna august 2017.

De la intrare cei doi bodyguarzi musculosi mi-au luat bagajul la torsionat ca si cum se antrenau cu bucati de cauciucui sa puna mai multi muschi pe ei si mi-au comunicat ca am sticle in geanta. Am mers la masina si sm oprit in geanta o sticla cu apa de 0,5 litri... m-am intors si am fost supus la aceeasi procedura de comprimare a bagajului si au gasit sticla pe care am aruncat-o in tomberon pentru a il linisti pe acesta.

Am intrat si din greseala lam atins pe un bodyguard cu umarul. A iesit un scandal cu toate ca am cerut scuze.

Am ajuns la sezlongurile unde nu exista saltele si cand am deschis umbrela ma napadit vreo 5 viespi si aceste chitite pe cetatenii mai nervosii. Am intins prosoapele si am plecat sa fac o baie.

Am cautat un colac cca 7 minute dupa care am intrat pe canalul de plimbare care te duce apa iar pe fund ce sa vezi numai gauri negre care zgariau in talpa... nu sa mai investit nimic iar pe margine la nivelul apei si un pic de negreala... seu de om si creme de plaja... ha ha frumos nu?

Am stat cca 30 minute dupa care mam dus la bar cand ce sa vezi stupoare in 2018 nu era nici un pret afisat... nu-i nimic e Romania... am mers la alt bar la fel. Vazand ca e hotie pe fata am mers la masina sa dau un telefon sa iau un medicament iar bodygarzii mau urmarit cu toate ca le-am spus ca am diabet... si am baut un suc fara zahar ca ce au ei la vanzare nu puteam bea.

CAND M-AM INTORS UN SEF DE LA SECURISTII DE PANDARI MIA COMUNICAT CA LA 15.00 NU IMI VA MAI DA DRUMUL LA MASINA CA NU AM LUAT MEDICAMENTE SI AM BAUT DOAR SUC... AM RAMAS UIMIT ATATA TIMP CAT NU AM INTRAT CU PRODUSE IN INVINTA DARAMATPARK NU POT MERGE LA AUTO NICI CAND VREAU EU E ABSURD SI MIZERABIL.

Cand le-a zis sotia de preturi un [***] a facut semn la barmanita si au pus un pomelnic de preturi scrise mici pe bar.

Vazand ca sunt sechestrat in DARAMATPARC am luat prosoapele si papucii si am plecat acasa dar cu gandul de ai reclama si la PROTECTIA CONSUMATORILOR pentru sechestrare de persoane.

NU MERGETI NICIODATA ACOLO CA SECURISTII INCA LUCREAZA.

O VARA FRUMOASA, !

Trimis de Ibes in 04.08.18 14:58:28
Validat / Publicat: 04.08.18 15:56:15

VIZUALIZĂRI: 3302 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ibes); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[04.08.18 15:59:29]

@Ibes:

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 93&ridAnt=88133

gotty
[04.08.18 16:10:55]

Nu am fost niciodata acolo si sunt convins ca ceea ce ai scris acolo este adevarat. Singura problema pe care am vazut o în reviewul tau este legat de "Seul și cremele" de la suprafață apei care sunt convins ca este directul rezultat al proastei creșteri a oamenilor care intra în apa fără sa faca dus.

gotty
Alte impresii din această RUBRICĂAquapark Divertiland [Chiajna]: