ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 27.07.2018
2 AD. + 2 COPII -- v: 7 10

Foarte nemulțumit
Nici nemulțumit, nici mulțumit

Nu asa de bun hotel

Am luat bilete prin agentia [...] in luna februarie. 2 adulti cu 2 copii, 2175 euro.

Din pret si cu recomandariile agentiei, un hotel nemaipomenit.

Ajunsi acolo.

Pe drum se oprea masina care te lua de la aeroport la fiecare hotel in parte, coborau 2-3 persoane. La noi stupoare: jumate din autocar. Ce m-am gandit, "astia au luat bilete pe seminte! , cum au putut da atatia bani asa de multe persoane, sau am fost eu pacalit".

In fine ne cazam, camera frumoasa, mare, cu vedere la mare. Din 7 nopti a venit sa faca curat doar de 4 ori, restul zilelor nimereu intre orele 14-16, cand copii doarmeau, asa ca nu au mai facut curat.

Masa praf din punctul meu de vede. Daca nu veneai printre primi la masa, nu aveai masa curata. De cateva ori am mancat pe masa necuratata si luam tacamuri de la intrare din restaurant. e posibil sa nu gasiti tacamuri, lumea luand multe tacamuri.

Mancarea bazata pe tocatura, carne fiind doar un pui jumulit si din cand in cand ceva oaie.

Slabi la gratare, in rest aveu 3 tipuri de peste. Dorada inca ceva si somon, somon care se face pe aceasi plita cu chiftele. Numai gust de somon nu avea, fiind servit de un tip de bucatar, avand capac peste tava, sa nu se vada, care iti ornamenta farfuria la misto sa dureze mult si sa nu zica ca trebuie sa mai faca.

Ca prajituri aveau torturi, la fel si astea fiin servite.

Fructele varza, anul asta pepenele fiin prost, aveti grija la copii sa nu faca o toxiinfectie.

Recomadarea mea sa aveti grija unde va asezati la masa, aerul coditionat fiind imbacsit de praf, oricum nu face fata in restaurant, dar sa nu aveti surpriza sa va cada o bucata de mizerie.

La bar exista doar Red Label si Absolut, nu uitati sa specificati ce vreti, pun alte marci.

Pe plaja exista doar un frigider care se afla pe ponton care are cola si fanta la sticla din plastic, restul la pahar.

Aeran doar la barul de pe plaja si asta capsulat in doze mici.

In zonele cu populatie multa, piscina, plaja, amfiteatru, restaurant netul varza.

Spectacole incepeau in jurul orei 21 si tinea maxim 55 minute. Se auzea de la celelalte hoteluri petreceri pana dupa ora 12. Aici dupa ora 10 mai era muzica doar la bar si acolo canta o manea turceasca.

La plaja si la piscina trebuia sa te trezesti de dimineata ca sa ocupi sezlong. Pe plaja umbra era stil sardele, adica uni langa alti, ghinion sa nimeresti langa romani plecati in Anglia, zici ca sunt surzi si vocabular de ferentari.

Sauna, varza in comparatie cu alte hoteluri. Jacuzzi fiind la piscina acoperita, deci apa rece. Daca cineva a fost la Titanic Deluxe Belek sauna asta nu trece de nota 3.

Pe scurt, de evitat acest hotel

Trimis de gabivar in 27.07.18 16:43:54
Validat / Publicat: 27.07.18 17:13:52
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: belek

VIZUALIZĂRI: 4447 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (gabivar); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P02 Camera
  • rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 86.40 EUR pe cameră

webmasterX [27.07.18 17:01:57] »

@gabivar: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

adrianstefan [28.07.18 15:38:23] »

@webmasterX: cat a durat transferu de la aeroport si dacase poate la ce ora ai ajuns in antalya multumesc

gabivar [29.07.18 00:13:35] »

@adrianstefan: 30 de minute

adrianstefan [17.01.19 15:19:46] »

Imi pare rausa vad si sa citesc asa ceva dar poate nu ai fost la acest hotel.

Si eu am fost anul trecut si chiar nu am avut nicio problema, dar gusturile nu se discuta.

Insa asa cum l-ai prezentat tu ii faci pe multi carecitesc sa mearga cu inima stansa acolo si nu este deloc adevarat.

Parerea mea este ca decat sa scri [***]

gabivar [17.01.19 15:29:06] »

@adrianstefan:

eu am fost acolo. Nu stiu daca ai fost acolo. Astea sunt faptele.

Daca lucrezi la agentie si nu mai vinzi hotelul e treaba ta. Poti sa tii cont de ce am scris sau nu.

adrianstefan [17.01.19 16:07:13] »

Nu lucrez la nicio agentie. Si eu ca si tine am fost acolo ca turist.

Dar asa cum am spus gusturile nu se discuta insa nu cred ca ce ai scris tu reprezinta realitatea.

Poate pana acum ai fost numai la hoteluri super luxoase si faci diferenta.

Dar sa fim seriosi si sa incercam sa ducem pe altii in eroare.

gabivar [17.01.19 17:00:42] »

@adrianstefan: cel mai bun la care am fost, a fost Titanic belek.

webmaster45 [17.01.19 18:23:12] »

@adrianstefan:

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

Atenţie la limbajul folosit!

Jignirile nu sunt permise pe acest site. Ecoul tău a fost editat.

webmaster45 [17.01.19 18:25:09] »

@gabivar:

cel mai bun la care am fost, a fost Titanic belek.

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

adrianstefan, gabivar
    Alte impresii din această RUBRICĂLimak Lara DeLuxe Hotel & Resort: