ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.03.2018
DEC-2017
4 AD. + 3 COPII -- v: 9,11,13

încărcat de pe telefon!

Alpina casi

Stau si ma minunez despre ce scriu unii despre aceasta pensiune.

Am avut de ales pentru a sarbatori revelionul intre pensiunea Alpina Casi si o alta pensiune din zona. Pareri - numaiiiii buneee pe booking. Pe alte site uri, suspect de bune si acolo. Unii clienți care au stat cazați aici au reclamat ca toate comentariile negative au fost șterse de către admin.

Noi am ales cealalta pensiune din aceasta cauza, a comentariilor mult prea bune.

Norocul nostru ca am căutat poze si intr una, pe Google street, era ceea ce căutam ca sa ne ajute sa luam decizia finala - nu stiu cum pot unii sa spună ca amplasarea e superba, cand pensiunea e chiar in strada.

Fiind cazați lângă aceasta locație, am zis sa vedem “ce am pierdut”, daca am facut o alegere buna si ne am dus si noi sa mâncam de prânz acolo.

Intradevar e aproape de partie, dar nu e nimic mirific - mai mult beton si zgomot de la trafic-eu nu am vazut brazi sau iarba sau altceva ce te astepti sa vezi intr o zona de munte.

Cat despre restaurant - chiar de la intrare era in miros groaznic de hazna, ceea ce ne a determinat sa plecam imediat.

Mi a creat o impresie de haos, mizerie, înghesuiala.

Despre cazare nu pot spune nimic, pentru ca n am fost cazați acolo. nu mi a placut nimic si nici n as recomanda nimănui.

Poate suntem noi mai pretențioși, dar macar o senzație de “intimitate si relaxare “sa existe. Ceva care sa te îmbie sa te reintorci.

In fine, asta e părerea noastră si nu ne pare rau deloc ca n am ales aceasta locatie

Trimis de timaritza in 18.03.18 20:27:37
Validat / Publicat: 18.03.18 21:50:00
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în PĂLTINIȘ [SB].

VIZUALIZĂRI: 1977 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (timaritza); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmasterX [18.03.18 21:46:44] »

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Unde mâncăm în Păltiniş? , PĂLTINIŞ [SB]" (deja existentă pe sait)

[Rubrica inițială: Complex turistic Alpina-Casi]

Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrici de tipul "Unde mâncăm în zona X (sau similare) "

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

[completare ulterioară]: am văzut că ai scris deja despre experiența la celaltă pensiune - vezi impresii - șa că retragem solicitarea de mai sus.

webmaster [18.03.18 22:31:30] »

Republicat FĂRĂ NOTE, cf Regulamentului - nu ați beneficiat EFECTIV de serviciile restaurantului.

• Alte impresii din această RUBRICĂUnde mâncăm în Păltiniş?:

• pagină generată în 0.051967144012451 sec