ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.09.2017

Foarte nemulțumit
Extrem de nemulțumit
Nici nemulțumit, nici mulțumit
Foarte nemulțumit

Bataie de joc - la restaurant, la receptie...

Am fost la acest resort vara aceasta cu copilul de 2 ani pentru care am solicitat un patut de bebe. Parcul, gradina, terenurile de sport, piscinele (atat cea mica de copii in aer liber cat si cea mare de adulti in interior) sunt frumos amenajate si intretinute, dar aici se opreste tot ce este bun legat de acest resort. Punctele negative sunt mai multe si m-au facut sa regret ca am ales aceasta destinatie pentru petrecerea unui weekend.

- in camera era o canapea (in plus fata de pat) care ne-a fost taxata ca si pat suplimentar cu 30 ron pe noapte desi a fost imposibil de folosit: rupta, denivelata, cu arcurile sarite. Desi am atras atentia acestui aspect la receptie, tot am fost pusi sa o platim (desi nici macar nu o solicitasem!). Explicatia a fost ca cearceaful care a fost pus pe ea implica costuri suplimentare...

- prosoapele din baie miros a mucegai, a umed, in nici un caz nu a proaspat si curat. Am reclamat si asta- explicatia:mirosul este din cauza ca se folosesc dezinfectanti... dezinfectant care sa miroasa a mucegai si a ranced eu nu am vazut!

- spatiul in aer liber - in afara de gradina si parcul din fata care sunt f bine ingrijite, ceea ce este in spate este lasat in paragina, un podet de lemn este rupt si este pericol de accidentare in special pentru copii dar nu exista nici un avertisment

- la restaurant - am asteptat peste o jumatate de ora sa ni se ia comanda si inca aproape o ora ca sa ni se aduca, in conditiile in care eram cu copil mic si doar inca o masa mai era ocupata. Dar mai era si un botez la piscina si probabil toti lucrau pt asta. Lipsa de interes totala a angajatilor de la restaurant. Se comporta ca si cum i-am fi deranjat cu prezenta.

- mancarea - gratarul de pui era cu ulei! iar pastele inecate in ulei - abia le-am mancat noi pt ca nu aveau nici un gust; bruschetele de rosii=cateva cubulețe de roşii aruncate peste o feliuța de pâine prăjită .

Cel mai mult m-au supărat disprețul si sila cu care am fost tratati, atât la restaurant cât şi la receptie; bineînțeles ca nu vom mai reveni.

Trimis de FrancescaClara in 12.09.17 17:00:32
Validat / Publicat: 12.09.17 22:50:26

VIZUALIZĂRI: 1244 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (FrancescaClara); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P01 Piscină exterioară - puțin adâncă - potrivită pt copii, În spate - terenul de tenis
  • AŢI PUTEA rezerva o cameră aici, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 99.00 EUR pe cameră

webmasterX [12.09.17 22:12:45] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 19&ridAnt=81958

• Alte impresii din această RUBRICĂClub Insieme Grand Resort [Pitaru]: