ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 28.08.2017
PREȚ SEJUR 3280 ?
2 AD. + 2 COPII -- v: 11și 14

Corsa Hotel3

Un concediu reuşit

Pot spune că am avut un concediu reușit la hotelul Corsa din Mangalia.

Locația extraordinară a hotelului, personalul amabil și drăguț, un mic dejun corespunzător pentru cei fără fițe, mă îndeamnă să dau un calificativ bun acestui hotel.

Aș avea însă câteva obiecții care ar fi bine de luat în seamă de către cei ce administrează hotelul.

Atenție la parcare, am fost martor la incidentul cu mașina familiei din Cluj. Dacă tot plătești parcarea, hotelul are obligații în cazul incidentului de acel gen, asta bineînțeles dacă plătești parcare la intrare.

În cazul de care vorbeam fiindcă nu s-a plătit la intrare trebuie să recunosc administrația hoteluilui a fost absolvită de orice vină.

Șezlongurile ar trebui sa fie gratuit atribuite turiștilor cazați în hotel 2 la fiecare cameră așa mi se pare că ar fi normal, prețurile de închiriere mi s-au părut cam mari 30 lei un șezlong în weekend și 20 lei în timpul săptămânii.

Doresc să-i mulțumesc d șoarei Alina pentru amabilitate și profesionalismul de care a dat dovadă cu noi și promit că anul viitor revenim.

Trimis de cosmincarei in 28.08.17 18:57:25
Validat / Publicat: 28.08.17 20:19:56

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (cosmincarei); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 26.00 EUR pe cameră

webmasterX [28.08.17 20:15:57] »

Te-am ruga să (re)verifici coordonatele GPS ale acestei destinaţii pe harta interactivă AFA. Ne poți spune dacă-i ok? (mărește zoom-ul cât e necesar, până la afișarea la nivel de stradă - dacă-i posibil)