ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 20.08.2017
ÎNSCRIS: 20.08.17
AUG-2017

încărcat de pe telefon!

A fost super

Este prima data când mergem în Bulgaria.

Hotelul a fost peste așteptările noastre.

Încă de la recepție se vede ca sunt profesionisti.

Am optat pentru camera deluxe. Am primit o camera foarte mare cu cel mai mare pat matrimonial văzut vreodată de mine ☺ și pat suplimentar ptr copil dar era potrivit și ptr un adult.

Deci o camera mare și curată.

Am remarcat personalul hotelului care erau foarte Ok.

Mâncarea în regim All inclusive, gustoasa dar puțin variata.

Piscina interioara și exterioara. Acces facil la plaja - 10 metri de la piscina pana la plaja.

O singura obiecție: noi am specificat ca vrem camera cu vedere la mare. Am primit o camera așezată pe lateral hotel la etaj 3 din care se vrea marea dar nu era chiar Ok.

Trimis de Vasile N. in 20.08.17 10:26:42
Validat / Publicat: 20.08.17 10:52:14
  • A fost prima sa vizită/vacanță în BULGARIA

VIZUALIZĂRI: 2126 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Vasile N.); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

webmaster45 [20.08.17 10:41:46] »

@Vasile N.: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

libertango [21.11.17 23:46:17] »

@Vasile N. : Salut, in ce tip de camera ati stat, dubla standard sau dubla superior? Camerele duble standard au fotoliu/canapea extensibila sau se poate adauga un pat suplimentar? Nu am gasit pe nicaieri care e politica cu copii. Avem o fetita de 3 ani care nu doarme nici cu noi si nici in patut de bebe.

libertango, Vasile N.
Alte impresii din această RUBRICĂAlua Helios Bay Hotel (ex Riu Helios Bay) :