ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 10.08.2017
PREȚ SEJUR 900 Euro ?
REGIM MASĂ DP
2 AD. + 2 COPII -- v: 17 si 12 ani

Asena Hotel3

Articol publicat FĂRĂ NOTE; vezi mai jos motivele...

Mici imbunatatiri

Intrucat merg de mai multi ani la Asena, am putut observa anul acesta cateva mici imbunatatiri la capitolul atmosfera interna: sunt mai prietenosi comparativ cu anul trecut, net-ul functioneaza putin mai bine (pe etaje, nu si la receptie), curatenie in camere zilnic.

Receptionerii amabili, la cererea mea mi-au dat camere exact pe latura hotelului dorita de mine.

Echipa de debarasare mese era prompta.

Mancarea (ca de obicei) destula si diversificata, asa incat si cei cu copii mai mici nu au intampinat probleme.

Trimis de daniel in 10.08.17 09:17:26
Validat / Publicat: 10.08.17 11:01:47
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în TURCIA. A mai fost în/la: Cannakale, Kusadasi, Istanbul

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (daniel); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 22.00 EUR pe cameră

webmasterX [10.08.17 10:06:59] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 70&ridAnt=80420

andreeamdl [06.02.18 11:49:02] »

Buna ziua! Mai este valabil serviciul de all inclusive, de sus, de pe terasa? Sau acum mesele in regim all inclusive se iau in restaurantul din fata hotelului?

daniel [07.02.18 12:12:49] »

@andreeamdl: Sall. Mesele incluse se iau pe terasa. In fata hotelului consuma cei care cumpara de la barul aflat la parter

andreeamdl [07.02.18 13:13:09] »

Multumesc frumos! Am vazut ca vizitati des hotelul Asena, eu l-am vizitat doar o data, prin 2010 daca nu ma insel, dar vreau ca in aceasta vara sa merg din nou! Prin ce agentie ati fost?

webmasterX [05.08.19 15:10:32] »

Autorul acestui articol a încărcat recent un al treilea set de impresii din această destinație.

AmFostAcolo sprijină și încurajează astfel de "actualizări", considerându-le benefice pentru evidențierea evoluției în timp a calității serviciilor și condițiilor oferite etc.

Cum însă Regulamentul nu admite 3 sau mai multe seturi de impresii CU NOTE din partea aceluiași autor (vezi punctul B.10) - articolul de față va fi republicat FĂRĂ NOTE (ptr a respecta regula "maxim 2 seturi de evaluări ale unei destinații de cazare din partea aceluiași "evaluator").

andreeamdl, daniel