ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.05.2017
PREȚ SEJUR 1000 lei ?
REGIM MASĂ Demi pensiune

Pensiunea Steaua Arieşului4

Pensiunea Steaua Ariesului

Am fost 6 persoane la sfarsitul lunii Aprilie a acestui an la Pensiunea Steaua Ariesului.Drum lung de la Constanta dar se merita... locuri frumoase cu oameni buni.

Tara Motilor... o zona superba, am avut ce vizita (pesteri, cascade, Casa Memoriala Avram Iancu, am dat o fuga si pana la Salina Turda) ce sa mai spun, SUPER.

Despre pensiune... numai cuvinte calduroase, oameni primitori.

Mancare excelenta (noi am avut demi pensiune cu mic dejun si cina... bufet suedez dimineata, portii indestulatoare si seara, cu afinata si palinca cu vin alb si rosu la discretie, a fost foarte bine.

Ne-au placut si camerele... un minus a fost piscina (apa nu era asa calda) in rest nota 10.

Peste drum de pensiune, trecand raul Aries au o poienita superba unde te poti recrea in voie, foarte frumos.

Recomand cu caldura aceasta pensiune din Tara Motilor.

Trimis de Cristi C-ta in 12.05.17 17:54:16
Validat / Publicat: 13.05.17 09:51:25

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Cristi C-ta); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.
P06 [fără descriere]

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com — la un preț mediu (media pe întreg anul) de 30.00 EUR pe cameră