ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 06.03.2017
ÎNSCRIS: 28.03.10

Am gasit informatii folositoare la AFA

Mi-am cumparat de la TTB februarie 2017 un City Break la Roma

vreau sa multumesc celor de la AFA, unde am putut afla multiple informatii privind sejurul la Roma, amanunte pe care nu le gasesti in ghiduri turistice, enciclopedii, etc.

Am examinat trasee, informatii privind eventualele costuri, am aflat despre gratuitati seniori, cum ajungi la..., despre rezervari de vizite la obiective turistice si alte informatii, pe care un turist la o prima vizita intr-un oras nu le gaseste asa usor.

Mi-au mai fost de folos articolele despre OHRID, Macedonia, unde au fost acum doi ani membrii AFA. Anul trecut nu am reusit excursia, mai incerc si anul acesta printr-o agentie din Bucuresti, iar daca nu se aduna numarul minim de turisti, am aflat despre cursele cu autocarul, iar cu rezervarile de hotel prin mail nu sunt probleme.

Folositi cu incredere postarile AFA, PUTETI CULEGE MULTE INFORMATII UTILE!

Trimis de profesor73 in 06.03.17 09:42:55
Validat / Publicat: 06.03.17 09:57:51

VIZUALIZĂRI: 715 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

Puteți VOTA simbolic articolul - VĂ PLACE?

[06.03.17 09:50:06]

Între noi fie vorba, în mod normal nu am fi acceptat publicarea unui asemenea text ca articol — l-am fi mutat, cel mult, ca ecou pe undeva.

Având însă în vedere posibila / probabila lipsă de experiență a autorului, așa, ”de încurajare” — și, hm... recunosc, ȘI pentru mulțumirile aduse celor care au ajutat (autorii care au scris despre resp destinații) — am hotărât să facem o excepție și să-l publicăm la „Din viața comunității”

[06.03.17 10:03:10]

[06.03.17 10:33:16]

@profesor73: In ce zi ati fost la TT? ca eu am fost sambata si... cred ca v-am ratat!

doinafil
[06.03.17 10:39:47]

Sunt impresionata de gestul frumos al webmaster-ului de a încadra cele scrise de autorul rândurilor de mai sus. Este un imbold încurajator (sper!) pentru un membru "junior" ca ele să fie urmate de impresii mai ample despre locurile pe unde a mers şi va mai merge.

Felicitări amândurora!

elviramvio
[06.03.17 10:46:38]

@doinafil:

M-ai scutit de un ecou mai lung, multumesc Doina, sustin ce ai scris.

profesor73AUTOR REVIEW
[06.03.17 14:53:37]

@Zoazore: EU CRED CA NU, PT. CA AM FOST LA DESCHIDERE... Prcizam la Slanic Md.

V-am intrebat intai daca aveti un plan al statiunii Slanic Md.

Curioasa solicitare, nu?

[06.03.17 15:05:46]

@profesor73: Nu, nu-i curioasa deloc solicitarea!

Cautam pe net, gasim, tre' sa fie! Eu n-am!

Deci ati fost joi!

Dan&Ema
[06.03.17 18:36:01]

@profesor73:

De la mine votul 14 care nu demult insemna bonus. Un bonus este insasi participarea activa in comunitatea AFA. Sa ne vedem la Slanic M, domn profesor!

[06.03.17 21:28:59]

@profesor73: Și-am găsiiit!