ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.10.2016
DIN: Braşov
ÎNSCRIS: 24.08.09
FEB-2016
PREȚ SEJUR 370 /4 nopti camera tripla ?
REGIM MASĂ fără masă

Jeta Hotel(încă) NECLASIFICATĂ

Recomand!

Pentru un citybreak la Hamburg am poposit la hotelul Jeta din Großer Schippsee, Harburg, un soi de orașel satelit al Hamburgului.

Pentru că eu am optat să nu am o cameră la etajele superioare, am primit o camera la parter.

Am ajuns după lăsarea întunericului și cu greu ne-am înțeles cu recepționerul pentru că nu știa boabă de engleză. Hotelul renovat, curat, ok.

Acces la metrou ușor, în maxim 6 minute eram în stația de metrou. În jur un mall și o strada pietonală cu multe magazine/restaurante etc.

Pentru noi a fost o experiență interesantă în jur locuind în majoritate populație islamică.

Nu am avut nici cel mai mic incident și vacanța noastră a fost ok.

Trimis de danita in 18.10.16 11:33:45
Validat / Publicat: 18.10.16 12:38:43

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (danita); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster69 [18.10.16 12:33:11] »

@danita: Am setat în program coordonatele GPS ale acestei destinaţii, rezultând următoarea poziţionare pe hartă -- click aici.

= = =

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 83&ridAnt=74430

= = =

Mutat în rubrica "Jeta Hotel, HAMBURG" (nou-creată pe sait)

danita [18.10.16 12:50:04] »

@webmaster69: Pe google map cladirea nu este renovata dar locatia este ok. Multumesc.

danita