ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 12.09.2016
ÎNSCRIS: 18.06.13
SEP-2016

Nici nemulțumit, nici mulțumit

Nesperat

Buna, incep acest comentariu cu mentiunea ca am plecat foarte stresati acolo dupa comentariile pe care le-am citit inainte, cu frica a ce ne va astepta acolo, dar odata ajunsi am avut o surpriza placuta. Rusine celor care au scris comentarii foarte proaste sau celor care au fost asa de carcotasi, nu e o locatie grozava dar nici nu merita asemenea comentarii negative care induc in eroare cei care cauta un concediu cu low buget.

Am ajuns in jurul orei 11 dimineata iar dupa o 1 h eram deja cazati in camera. Am fost 2 familii si am cerut doua camere la acelasi nivel (am primit nivelul 2, cladirea noua), camera a fost nesperat de mare, curata, lenjerie schimbata, prosoape de baie si de mana, baia mare si ea si curata, aer conditionat care functiona cu conditia sa inchizi usa la balcon (multi nu stiu asta) si frigiderul care mergea fara nici o problema (la check in a mers treaba cu o punga de cafea si 10 euro, si receptionera a fost f draguta si serviabila).

Deci nici un comentariu rau la adresa camerei pe tot parcursul sejurului.

Mancarea, la fel, destul de diversificata de dimineata, la fel la prinz si la cina. Hotelul era All inclusiv, nu ultra all inclusive asa ca trebuia respectat programul de masa altfel nu mai avea ce manca, iara multi au confundat acest all inclusiv cu ultra all inclusiv din Turcia, de asta multe comentarii negative.

Locatia super, exact in ,,buricul targului'', nu avec ce comenta, totul ok.

Singura obiectie este la profesionalismul angajatiilor care lasa de dorit si la tupeul pe care il aveau cei de la bar in a cere bacsis, dar asta nu face sa iti strice sejurul plus ca daca nu ii bagi in seama tot te servesc, poate te servesc cu bere in halbe de sticla ci in pahare de sticla sau de plastic dar poti merge si de 100 ori si esti servit.

Bere, vin rosu, alb seci dar ok, cognac, vodca, rachiu, whiskey, pepsi, mirinda, seven up plus o seama de cocktailuri era disponibile de la ora 11 la ora 23 in fiecare zi fara limita.

Nu mai lungesc comentariul, dar gandind ca am platit 350 euro pentru tot, suntem multumiti, nu stiu unde in banii acestia am fi avut toate acestea impreuna.

Pentru convingere am sa incarc si ceva poze ca sa exemplific si sa vada lumea adevarul.

Nu spun ca am sa mai revin aici vreodata, dar la final a fost un concediu reusit.

Trimis de radurusu67 in 12.09.16 16:25:51
Validat / Publicat: 12.09.16 17:54:38

VIZUALIZĂRI: 2746 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (radurusu67); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.
P12 cina

[13.05.18 08:48:40]

Eu am rezervat la acest hotel din 15 august. Cate stele are până la urma? pe site ul [...] apare cu 3 iar aici îl văd cu 4.

450 euro ma ajunge sejurul cu all, 2 adulți și doi copii 6 nopti.

[13.05.18 08:57:52]

@alex_iasi:

[13.05.18 14:22:25]

Aoleu... din greseala... nu mi am dat seama! scuzele mele! ????

Dragoș_MD
[13.05.18 18:02:46]

@alex_iasi:

Cate stele are până la urma? pe site ul [... ] apare cu 3 iar aici îl văd cu 4.

Agenția la care te referi are un responsabil de marketing mai „cu capul pe umeri”: deși bulgarii spun că au 4 stele, ei vând hotelul ca fiind unul de trei, iar clienții vor porni din start cu pretenții mai rezonabile și nu vor mai fi chiar așa dezamăgiți precum cei ce au scris aici despre nemulțumirile lor.

[13.05.18 19:13:33]

@Dragos:Am prins ironia ta. Am sa postez după ce mă întorc si vom vedea atunci.

Dragoș_MD
[13.05.18 20:03:20]

@alex_iasi: crede-ma, chiar nu e ironie! Am vorbit cât se poate de serios şi dacă ai simțit cumva altfel, chiar îmi cer scuze - nu asta era intenția.

radurusu67AUTOR REVIEW
[14.05.18 12:43:40]

@alex_iasi: da, este de 3 stele, dar daca esti descurcaret iti iei camera in corpul nou, eu am dat o punga de cafea Iacobs de 500 gr si 10 euro si rapid mi-a dat camera, e foarte buna, nu am avut de ce ma plainge. E all inclusive dar nu ca si cel de la Turci. Trebuie sa fii atent cand aduc cateva specialitati la masa, ca apoi se face coada si trebuie sa stai un pic, dar este mancare destula, buna si pe toate gusturile. Si noi am mers cu inima stransa dupa cate comentarii am vazut, dar sincer am ramas surprinsi.

Concediu placut

[27.08.18 09:41:16]