ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.09.2016
PREȚ SEJUR 2600 ?
REGIM MASĂ Dp

Malibu Hotel4

Sejur hotel Malibu - iulie 2016

Este prima data cand ne cazam in Mamaia la hotel Malibu.

Am urmarit cateVa impresii si nu m-am putut abtine sa nu remarc ca suntem rautaciusi. Am avut un sejur de 5 zile la acest hotel si am foarte placut surpris de serviciile oferte.

Lenjerii impecabile si schimbate la 2 zile, deasemenea prosoape imaculate inclusiv halate de baie noi. curatenie exemplara personalul foarte amabil.

Despre serviciile de masa noi am opt at pe demipensiune unde totul a fost diversificat.

A-s avea o intrebare ptr unii turisti care au fost nemultumiti de seviciile de masa si cazare ce servesc la micul de jun tip buffet suedez? Ptr ca acesta continea de la de la produse din peste, mezeluri, branzeturi, iaurturi... pana la fructe confiate... si acesta find din belsug.

Despre piscina ce putem reprosa. Apa curata la o temperature acceptabila personalul amabil cu zambetul pe buze muzica foarte buna fara Manele. Prosoape si saltele incluse.

Preturile la bar rezonabile si pe buzunarul oricui.

Cred ca sunt multi platiti sa faca reclama proasta la putinele locuri unde competitia nu poate face fata.

Si ca fapt divers am fi dorit sa mai ramanem 2 zile Dar hotelul nu avea nici o camera libera pana pe data de 10 septembrie. Trageti si d-voastra o conclude...

Va multumim ptr ospitalitate si speram sa ne vedem anul viitor. Multumim echipai de Manageri ptr sejurul oferit. V

Trimis de Moshu in 11.09.16 01:26:33
Validat / Publicat: 11.09.16 09:32:36
  • A fost prima sa vizită/vacanță în MAMAIA

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Moshu); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster45 [11.09.16 09:00:01] »

@Moshu: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.