ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 21.07.2016
2 AD. + 2 COPII -- v: 26 & 27 ani

Unde mâncăm în 2 Mai?

Micul Golf [2 Mai]

TIPĂREȘTE URM de aici

Nu ar fi fost corect din partea mea sa nu scriu cateva impresii si despre locatia "Micul Golf".

Am ales seara zilei de 18 iulie ac sa mergem toata familia si sa servim masa de seara. Am citit impresii minunate si am ales sa mergem acolo, inca din prima seara a sejurului nostru.

Ne-a intampinat o atmosfera calda, placuta si primitoare... luna in toata splendoarea ei revarsandu-si stralucirea, in marea calma si muzica anilor 70-80. Ce momente incantatoare!

Cand nu mai auzi zgomotul infernal al unui oras agitat care nu se odihneste nici noaptea si-ajungi in astfel de locuri, ai senzatia ca ai ajuns pe luna!

Sa trecem la obiectul acestei discutii. Cum va spuneam mai sus, abia asteptam sa ajungem aici sa ne desfatam papilele gustative. Am facut o alegere excelenta!

Personalul prompt in servire, totul a fost foarte bun, foarte bun. Am servit peste (biban de mare la gratar), eu fiind o impatimita a pestelui si daca fiica mea care nu este fana a acestui sortiment culinar a fost foarte multumita, inseamna ca totul a fost foarte bun.

Pretul un pic cam piperat, dar... a meritat. N-as vrea sa mai lungesc vorba, am votat 10 pentru " Micul Golf". Mai venim!

Trimis de emilia27 in 21.07.16 23:03:07
Validat / Publicat: 22.07.16 06:40:49
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în VAMA VECHE / 2 MAI.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (emilia27); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmasterX [22.07.16 06:40:37] »

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Restaurante, terase în Vama Veche / 2 Mai, VAMA VECHE / 2 MAI" (deja existentă pe sait)

strejear [15.08.20 11:09:21] »

Loc cu un farmec aparte, mancare foarte buna...

Daaaaar, desi am fost de nenumarate ori acolo, am avut neplacuta ocazie sa cunoastem o persoana extrem de neplacuta, persoana care s-a recomandat foarte crocant ca este"patronu' ... ". Nu contest, dar atitudinea nu a fost cea a unui patron adevarat! Rusine, atata aroganta si dezgust nu am intalnit!! Un patron adevarat nu iti spune cu atata scarba... da muzica de pe telefon mai incet (desi ascultam foarte incet)...

Oricum, alta trebuie sa fie abordarea unui patron cu ceva urme de minte in cap!! Rusine, nu o sa mai calc acolo niciodata!!

Pacat, este un loc frumos cu multi oameni frumosi... dar daca asta este "șefu"... Rusine!!! Mi-e scarba de multe, de prea multe ori de atitudinea celor care ne ofera"turism"in Romania!!! Imi pare rau!!

emilia27