ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 03.07.2016
REGIM MASĂ DP

AUTORUL NU ar recomanda

Central Hersonissos Hotel3

Cazare Central Hersonissos 3*

Am fost cazati 7 nopti la acest hotel in camera dubla superioara.

Camera arata bine asa cum era si in poze, curatenie a fost facuta zilnic in camera.

Am avut demipesniune si mancarea a fost ok, variat de la o zi la alta; au avut chiar si seri tematice.

Punctele minus ar fi inexistenta unei plaje apropiate deoarece marea se afla la 300m de hotel doar ca nu se poate face plaja acolo deoarece este o bucata ingusta de nisip cu pietre si in apa la fel. De altfel in zona aceea este cam greu sa gasesti plaja, exista doar o plaja privata Palm Beach unde se poate inchiria sezlong cu umbrela dar cam foarte aglomerata.

Piscina hotelului era curata dar programul era doar intre 10 si 18 deoarece mesele se pun langa piscina si asteapta sa se termine programul de masa pentru a avea voie la piscina. Dezavanatajul este ca piscina este situata intre cladiri si soarele bate doar pana pe la ora 13.00 ceea ce inseamna ca la piscina poti sta maxim 3 ore.

Aerul conditionat se plateste extra 5 eur / zi si nu prea se poate sta in camera fara aer conditionat.

Conditiile au fost ok dar totusi pentru cat am platit cred ca am fi gasit ceva mai bun de atat cu o plaja si piscina de care te poti bucura toata ziua.

Citește și CONTINUAREA aici

Trimis de oanaaa in 03.07.16 13:57:59
Validat / Publicat: 03.07.16 17:18:01
  • A fost prima sa vizită/vacanță în GRECIA
Adn. FAVORITÎncarcă VIDEO

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (oanaaa); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmaster45 [03.07.16 16:52:39] »

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar fi mai mult decât binevenite — atât ca ilustraţie a textului, cât şi ca informaţie utilă, ele fiind căutate, apreciate (şi solicitate) de cititorii interesaţi în această destinaţie... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew ... 84&ridAnt=69789

Mutat în rubrica "Central Hersonissos Hotel, HERSONISSOS" (nou-creată pe sait)

dan48 [21.06.17 13:03:41] »

Da, am inteles ca nu ti-a placut piscina, dar puteai sa te uiti pe site-ul Hotelului. Asa si cat ai platit?!!