ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.11.2015
ÎNSCRIS: 03.09.15
LUNA
NOV-2015

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în zona Babadag?

Restaurant cu servire execrabila - Popas Doi Iepurasi

am ales sa luam masa acolo cu copiii. mai fusesem si era in regula.

insa ceea ce am intalnit azi... n-as dori la nimeni.

pentru o comanda de 2 fripturi, 3 mici si 3 papanasi am fost nevoiti sa asteptam 2 ora jumate... pana la sosirea papanasilor, care bineinteles-intarziau, ne-am ridicat si am plecat... suprprize insa si la nota de plata... pus acolo si ce nu consumasem, iar la friptura era pus gramajul-lucru pe care un consumator nu-l va putea verifica niciodata.

nu-mi amintesc sa fi vazut o astfel de politica, cea cu gramajul... cu siguranta nu voi mai opri...

pacat de amplasament.

Trimis de insomniak74 in 15.11.15 19:36:27
Validat / Publicat: 15.11.15 21:10:28
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BABADAG.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (insomniak74); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

webmaster70 [15.11.15 19:44:53] »

@insomniak74 - Recomandările referitoare exclusiv la restaurantul unei unităţi de cazare NU se încarcă la rubrica de cazare respectivă, ci la rubrica "Restaurante din zona X"

-- = * * * = --

Mutat, la reorganizare, în rubrica "Restaurante în zona Babadag, BABADAG" (deja existentă pe sait)

Qvadratvus [20.08.17 17:47:24] »

Nu știu cine ar aștepta 2 ore și jumătate o comandă...

insomniak74, Qvadratvus