ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 01.10.2015
PREȚ SEJUR 400 [euro] ?
REGIM MASĂ FARA MASA
5 AD. + - COPII -- v: -

Blue Bay Studios3

Articol publicat FĂRĂ NOTE; vezi mai jos motivele...

O experienta groaznica!

Dupa zile de mers am ajuns la hotel. Am avut doua camere duble.

Patronii Cristina si sotul ei ne-au pus imediat sa platim acele ''camere duble'' ce erau cat o camera single. Ne venisera nervii, apoi ne-am revenit.

Am avut probleme la dus caci aveam doar APA rece. Si la lumina LA fel. Am trecut peste asta eu si prietenele mele.

Ne-au dat o factura in greaca. Cand am ajuns acasa imi disparusera 300 due euro de pe cardul cu care facusem cazarea. Adica platiseram de 2 ori?

Am mai vazut 2 astfel de comentarii despre facatura asta de hotel.

Va rog sa nu va duceti la acest hotel!!!

Trimis de Ionescu Ana in 01.10.15 15:47:03
Validat / Publicat: 01.10.15 17:08:07
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: In Milos si Creta
  • Alte destinații turistice prin care a fost: Milos, Creta

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Ionescu Ana); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

ECOURI la acest review

webmaster21 [01.10.15 16:00:17] »

@Ionescu Ana: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

Câteva fotografii realizate de voi acolo ar ilustra perfect textul, fiind mai mult decât binevenite. Sunt întotdeauna căutate şi apreciate de cititorii interesaţi în această destinaţie...
Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=11789

webmaster [01.10.15 16:12:34] »

Am retras notele acordate unităţii - conform regulamentului (1. B. 7), nu e acceptabilă evaluarea multiplă a unei unităţi de cazare de către membrii aceluiaşi grup sau ai aceleiaşi familii, pentru un sejur comun — vezi impresii

Andox CONS. ONORIFIC AFA / GRECIA [02.10.15 13:19:57] »

@Ionescu Ana - cate zile ati facut pana in Thassos? Ati mers pe jos?

Cristina_Dut [03.10.15 13:16:16] »

Ionescu Ana [01.11.15 13:06:48] »

Am facut turul Greciei.

Cristina_Dut, Ionescu Ana