ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 22.01.2010
SEP-2009
2 AD. + 1 COPII

TIMP CITIRE: mai puțin de 1 MIN

Nu recomand Duni

Duni este un loc frumos si bun de odihna.

Pentru cei care veti fi fost la Duni, daca cititi acest comentariu, ganditi-va inainte de a scrie un altul. E frumos sa impartasiom impresii, dar e bine?

Daca vreti ca Duni sa ramana ceea ce era.

Daca vreti sa auziti aceeasi muzica si nu manelele care rasuna un pic mai la nord si pana la Sulina.

Deja suntem prea multi cei care mergem acolo.

Eu nu vreau sa-mi caut alt loc de vacanta estivala.

Voi vreti?

Trimis de Geo2005 in 22.01.10 15:47:09
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în BULGARIA.

VIZUALIZĂRI: 4136 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (Geo2005); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[22.01.10 15:59:54]

mare dreptate ai // si mie imi e frica de chestia asta.. e deja isterie cu Duni... si eu as vrea sa mai trag o fuga vara asta. De ex, Paste si 1 Mai 2010, Royal Marina Palace e deja STOP SALES!

[22.01.10 16:01:26]

ne vedem acolo, guys eu ajung in iunie.

[22.01.10 16:02:30]

in iunie sper sa fiu in Turcia.. daca vrei ne vedem in august

[22.01.10 16:04:50]

Hei Geo, bun-venit in comunitatea amfostacolo. Reusit postul tau, ai adus un zambet pe multe fete, sunt sigur.

DAR ma gandesc sa mut review-ul la 'Descopera Duni', pentru ca nu ai scris NIMIC despre sejurul la Marina Beach (hotelul in sine). Ori aduci poate niste completari, aici in 'Ecouri', mai tarziu? (mut eu mai tarziu in interiorul review-ului)

[22.01.10 16:05:36]

ups am gresit IULIE vroiam sa scriu. In iunie sunt si eu tot in Turcia Ne vedem SI acolo atunci ))

gushpi
    [22.01.10 16:08:57]

Da..., chiar asa, ce-ar fi sa nu mai postam impresii? [emoticon raset continuu] Daca nu mai gasim locuri, daca citesc manelistii si fug repede si ocupa prizele cu casetofoanele lor, daca...

Hei! De ce te-ai mai apucat sa scrii "de bine"? Pentru a avea efectul scontat de tine trebuia sa scrii:

-mizerie nemaivazuta

-fara grup sanitar (plaja ne sta la dispozitie)

-preturi fara masura

-gazde oribile

-etc

(oops: arata ca o reclama pt litoralul RO!!!)

david
    [22.01.10 16:38:11]

eu unul m-ati convins mai mult ca sigur in august voi merge acolo dar intreb si eu ce sa aleg intre Royal Marina Palace si Marina Beach.

tm 67 bru din Timisoara pana la Hotel cat ai platit autostrazile?

[22.01.10 16:41:28]

vreo 8 euro parca in Serbia (la iesirea de pe autostrada catre Nis -- se accepta si euro si dinari). [LATER] Deci 16 in total (dus-intors)

Iar in BG in afara vigneta (nu mai tin minte cat e, parca 12 euro -- ca am luat pe 2 sapt) nu e necesar nimic.

Intre "Royal" si "Marina" nu sunt, in opinia mea, diferente prea mari. Hotaraste in functie de pret si pretentii (eu merg la Royal). Oricare e o alegere excelenta.

[22.01.10 16:43:44]

dif de pret e extrem de mica... 3-4eur/pers/zi

[22.01.10 16:44:21]

Important: hotaraste-te repede, sa fii sigur de locuri, va fi foarte solicitat hotelul. Eu am fost cu Eurotravel TGV (recomandarea oficiala amfostacolo.ro pentru Bulgaria).

caschetone
    [02.03.10 20:58:23]

Fac parte din categoria oamenilor ce isi doresc un concediu linistit , alaturi de familie si copii , iar voi oameni buni m-ati convins prin felul in care a-ti scris despre acest Duni exclusivist.....Daca mai aveti de adaugat ceva as dori sa mai aflu detalii despre statiune, despre ce se poate face in acest complex , ce e de vizitat in imprejurimi . Ms anticipat de ajutor , va doresc tuturor vacante frumoase in 2010.....

[03.03.10 09:25:01]

Oameni buni (numai voua ma adresez), cum se poate comunica privat pe-aici ? As prefera metoda asta, avand in vedere obsesia mea de a nu face publiciatate acestui loc murdar, scump si urat ?

webmasterXY*
    [03.03.10 09:31:24]

Destul de simplu

Din prima pagina intri in "contul meu", apoi "setari" unde bifezi pt optiunea ca doresti sa primesti mesaje private. Odata parcursi acesti pasi...poti primi mesaje private!

Pentru a trimite mesaje: dai click pe numele userului caruia doresti sa ii trimiti mesaj, vei ajunge in user cardul acestuia unde gasesti optiunea "Trimite mesaje"...acum ramane ca partenerul tau sa dialog sa fi optat pentru acceptarea de mesaje private. Il poti ruga eventual cu ajutorul unui ecou sa isi activeze mesageria privata

[05.03.10 15:29:47]

Thx, webmaster99. Tie n-am putut sa-ti multumesc in privat: (

valeamariei
    [01.05.10 14:42:54]

Mi-a placut si m-a amuzat foarte mult reviewul tau;

as vrea sa fac o interventie logica la cele de mai sus:

oare cati manelisti o sta pe acest site sa navigheze? !...

stati linistiti ca nu se simt ei in largul lor p-aici, iar daca este sa se afle tot se afla din alte surse de propagare a informatiei, dar m-e teama ca si daca afla de la altii tot nu-i intereseaza pe ei linistea si relaxarea;

ei tot in Romania pe litoral se simt bine, ca doar aici le sunt apreciate lanturile priponite de cefele lor scurte si tot aici se simt bine cand afla de la trompetele de pe plaje care-ti suna direct in scarita din ureche ca seara se pot delecta cu guta sau salam sau mai stiu eu ce minune de folclor "cules" din caravanele tiganesti;

asa ca va rog sa-mi raspundeti la o intrebare: de unde se rezerva bilete mai convenabil? de la vreo agentie romanesca sau direct de pe siteul lor?

[03.05.10 10:41:08]

Din pacate sunt omniprezenti si pe cale de a deveni si omnipotenti. Nu ma refer strict la manelisti, ci la "cefele scurte" cu ML si X6, chiar si la persoane mai mult sau mai putin influente din mediul politic si de afaceri, de exemplu soferii "oficialilor".

Bilete gasesti pe la agentiile noastre, pe site-ul lor par mai scumpe. Iti pot recomanda in private agantia cu care merg eu de vreo 2 ani si care, pentru clientii fideli, face mici discounturi fara sa te mai tiganesti.

Din cate stiu, sunt in "stop sales" pt vara asta (ma refer doar la Marina Beach si Royal Palace). La celelalte s-ar putea sa mai gasesti, cu dezavantajul ca sunt un pic mai departe de plaja, 4-500 de metri, care se parcurg in mare parte prin soare...

caschetone, david, Geo2005, gushpi, molko*, valeamariei
    Alte impresii din această RUBRICĂDRR Marina Beach Hotel: