ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.07.2015
JUL-2015

Sub orice critică
Foarte nemulțumit
Sub orice critică

Panos!!! Afara-i vopsit gardul, inauntru leopardul

M-am luat dupa un comentariu ca ar fi bine si am ajuns la groapa de gunoi!!

[...]

Panos = ''Afara-i vopsit gardul, inauntru leopardul''.

Camere infecte, wc-uri defecte (toti din autocar s-au plans de wc-uri) baterii ruginite din 1980 la care nu puteai opri apa si picatura chinezeasca te scotea din minti noaptea,

un patron nesuferit si arogant la maxim care nu iubea decat englezoaice betive care beau seara in barul lui.

Un turist la rugat sa-i explice cum se foloseste telecomanda de la TV si raspunsul a fost: voi nu aveti tv-uri in Romania!!! Imi venea sa-l rup in bataie.

La piscina se zice ca ai voie dar daca sari o sa-ti spuna Panos pe un ton nesuferit ca a bagat chimicale in apa si te pofteste afara.

Scriu unii ca are o gradina mare si frumoasa!!! Inseamna ca nu ati vazut in realitate ce inseamna gradina mare si frumoasa.

Una peste alta nu mai calc la Panos nici daca e gratuita cazarea cu tot cu drum si imi da si 100 de euro pe zi de cheltuiala.

DEZAMAGITOR!!!

Trimis de arabu_35 in 18.07.15 11:20:54
Validat / Publicat: 18.07.15 14:07:00
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: Patras, Zakynthos, Thassos, Skiathos

VIZUALIZĂRI: 1945 TIPĂREȘTE ARTICOL + ECOURISAU ARTICOL fără ECOURI

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (arabu_35); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo.ro („AFA”) sau ale administratorilor.

[18.07.15 14:05:54]

@arabu_35: bun-venit în comunitatea AmFostAcolo.ro.

Nu a fost singura vizită/vacanţa în GRECIA. A mai fost în/la: Patras, Zakynthos, Thassos, Skiathos

Poţi folosi linkul SCRIE IMPRESII (se deschide într-o fereastră nouă)

[18.07.15 14:19:08]

Câteva fotografii de pe acolo ar fi mai mult decât bine-venite... Poţi folosi linkul amfostacolo.ro/pic_addnew.php?id=18594

[31.07.15 15:45:32]

Bună! Spre deosebire de comentariile acide de mai sus, eu care am povestit de vilă, am exemplificat prin poze! Probabil că am fost în locuri diferite.

[01.08.15 08:23:53]

@maryka: nu mi-a dat prin cap sa fac poze la o chiuveta infecta si nu stiu daca as fi prins picaturile de apa in poza (bateria chiuvetei si a dusului erau defecte) n-am avut inspiratie sa fac poza unui wc infect la care apa curgea continuu ptr ca nu avea garnitura.

Din 52 de turisti care am fost in autocar vreo 30 am stat la panos si toti erau crizati de conditii!!! Nu doar EU!!

Inchei cu o intrebare: Va pus panos in tot sejurul macar o hartie igienica la toaleta???

[01.08.15 10:44:07]

@arabu_35:

La vremea când am fost noi, respectiv început de iunie condițiile au fost cele descrise în rw. foarte bine ilustrate prin poze (poza 10, 11). Cand vorbesc despre cazare , ma refer la camera in care am stat , nr 1. Ca doar nu am intrat in inspectie in celelate. Nu-mi pot imagina cum s-a degradat în timpul scurs de atunci, dar sigur se poate întâmpla orice. Despre hartia igienica? da, am raspuns prin ecou altui coleg afa, chiar la rw meu.

Dar cred că rostul acestui site precum și rw-urile pe care le scriem fiecare au scopul de a furniza informații bune sau rele, depinde de caz. Cum vreți să fiți crezut fără a vedea imagini? Ce să creadă viitorul turist? Așadar fiecare citește, vede, se orientează. Apoi comentează. Dar nu cred că e corect limbajul folosit la adresa celorlalți care au scris înainte. Vacanțe mai plăcute pe viitor!!!

[01.08.15 11:18:06]

@maryka: la vremea cand am fost noi!!! Acum 20 de ani??? Stati cumva pe str Tunsu Petre in ghetouri??? Daca nu stiti cum arata o casa decenta nu mai postati rw. Spor la treaba

[01.08.15 11:31:12]

@arabu_35 -

Poate n-ati citit rw? am fost la inceput de iunie 2015. Nu, multumesc, nu stau in ghetou, nu e nici primul rw pe care il scriu. Ma doare ca se vorbeste asa aici si ca este permis... Poate ca plingerile pe care le aveti trebuie sa le indreptati spre o agentie, cea cu care ati calatorit, eu nu v-am trimis in nici un loc.

[01.08.15 12:01:20]

@maryka: eu am facut o ironie TOCMAI ptr ca ati fost acolo cu 2 saptamani inaintea mea si ati vazut curatenie, baterii noi, gradina mare si un Panos de treaba. [...]

[01.08.15 12:23:36]

@arabu_35 - Există ironii şi... ironii. Cele mai puţin decente / civilizate sau deplasate NU SUNT acceptabile pe acest sait = sunt şterse şi aduc avertismente, iar câteodată (în caz de recidive, de exemplu) chiar sancţiuni "adevărate".

arabu_35, maryka
Alte impresii din această RUBRICĂVila Panos [Agia Paraskevi]: