ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 15.07.2015
REGIM MASĂ al
2 AD. + 1 COPII -- v: 8

Acrotel Elea Beach Hotel (ex Elea Village) [Elea, Nikiti]3

Relaxant

Un hotel ideal pentru familii. Inconjurat cu verdeata si pozitionat pe malul marii, este ideal pentru copii si adulti deopotriva.

Camere curate in care lenjeria se schimba zilnic, dotate cu aer conditionat. Intr-adevar nu foarte moderne dar foarte curate.

Personalul foarte ospitalier si mai tot timpul cu zambetul pe fata. Piscina destul de mare cu apa curata.

In prima zi cand am ajuns au avut o defectiune la canalizare dar ne-au indrumat la un hotel aflat foarte aproape care era de 5 stele si in incinta caruia am beneficiat de absolut tot ce am avut nevoie.

Recomand acest hotel in special acelor familii care doresc liniste si relaxare!

Trimis de paul81 in 15.07.15 12:29:32
Validat / Publicat: 15.07.15 13:21:57
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în GRECIA. A mai fost în/la: paralia katerini

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (paul81); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com

webmasterX [15.07.15 13:21:18] »

@paul81: bun-venit pe sait şi în comunitatea AmFostAcolo.

Mulţumim pentru impresii, te aşteptăm şi cu alte recomandări din vacanţele ori excursiile tale trecute sau viitoare - sperăm mai generoase în ce priveşte nivelul de detaliere oferit, pe viitor.

Pentru eventuale completări, adăugiri, corecturi poţi folosi linkul EDIT IMPRESII, afişat cu roşu sub textul trimis - permanent până la publicarea articolului. După publicare, completările se pot aduce prin rubrica ECOURI (cea de faţă); eventualele erori se pot corecta prin folosirea funcţiei "Sesizează... ", afişată (cu roşu) dedesubtul textelor sau fotografiilor încărcate.

- pentru a încărca foto din sejur ori minisejur: click aici.

gmarius [15.01.16 15:36:54] »

Salut, ofera-mi mai multe informatii depre personal, este amabil, servibil sau sunt gretosi?

Eu optez pentru serviciul "all inclusive", este prima data cand vreau sa meg in Grecia si am citit ca stau foarte prost la acest capitol, pana si apa la restaurant o platesti chiar daca ai AI, este adevarat? Exista AI si la bar intre mese?

Cum este plaja, mare, curata, nisip fin?

Solicit aceste informatii intrucat trebuie sa aleg intre Elea Village, Albena si kussadasi (ultima imi este teama de stabilitatea economicadinzona) iar in Bulgaria am fost mereu in ultimii 5 ani si mi s-a cam luat; oricum bulgarii au un serviciu ireprosabil la AI.

gmarius