ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 18.05.2015
ÎNSCRIS: 03.05.11
LUNA
MAY-2015

AUTORUL NU ar recomanda

Unde mâncăm în Sibiu și împrejurimi?

Restaurant Crama Sibiana

In frumoasa zi de duminica am luat pranzul al restaurantul Crama Sibiana, situat in Piata Mica din Sibiu.

Nu este prima oara cand am mancat la acest restaurant dar de data asta a lasat servirea de dorit. De la luarea comenzii si pana a venit comanda a durat 1 ora!!

Preturile relativ mari in comparatie cu cantitatea si calitatea mancarurilor.

Doua chelnerite "obosite" care mi-a amintit de vremea comunismului.

In concluzie: NU recomand. Evitati!!!

Meniul este saracacios si foarte scump... calitat ZERO, servire sub orice critica!

Si am mai observat ca dupa eliberarea meselor vin acele chelnerite ''obosite" si intprc fetele de masa patate si murdare... !

Trimis de pingo_doce in 18.05.15 09:20:22
Validat / Publicat: 18.05.15 10:19:44
  • Nu a fost singura vizită/vacanţă în SIBIU.

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (pingo_doce); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.