ARTICOL ÎNCĂRCAT ÎN: 11.05.2015
MAY-2015
PREȚ SEJUR 200 lei ?
2 AD. + 1 COPII -- v: 11

Pensiunea Taverna Branului3

O locatie superba, conditii excelente, comunicarea lasa un pic de dorit!

Trebuia sa gasim cazare pentru 1 noapte in apropiere de Club Vila Bran unde serbam ziua unui prieten si consumam si ceva alcool, deci deplasarea cu masina era exclusa.

Am gasit Taverna Branului unde am trimis o cerere de oferta si am primit un pret bun care includea si micul dejun.

Am ajuns acolo si am primit un apartament superb. Curat, liniste, apa calda curenta, asternuturi perfecte.

Micul dejun nu este bufet suedez cum ne asteptam. Se comanda a la carte si se face o nota de plata care se semneaza la sfarsit. Acest aspect nu l-am stiut pentru ca nu ni s-a comunicat inainte, asa ca initial am crezut ca treaba cu MD inclus era teapa tipic romaneasca.

Oricum locatia este deosebita, o recomand 100%.

Trimis de geniest in 11.05.15 10:59:55
Validat / Publicat: 11.05.15 12:08:46

NOTĂ: Părerile și recomandările din articol aparțin integral autorului (geniest); în lipsa unor alte precizări explicite, ele nu pot fi considerate recomandări sau contrarecomandări din partea site-ului AmFostAcolo sau ale administratorilor.

• rezervă o cameră la acest hotel, prin booking.com